Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagy szerelmi csalódástól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szerelmi csalódástól lehet meleg egy férfi?

Figyelt kérdés
Volt egy komoly kapcsolatom egy nővel, házasságot terveztünk, együtt éltünk. Félrelépett utána csak a bulizásnak éltem. Az unokatesóm barátját kísértük le társasággal meleg szórakozóhelyre. Ott ismerkedtem meg egy fiúval, akivel egész este beszélgettem. Elpanaszoltam neki az exemet is, amire felajánlotta hogy feldobja a kedvemet. Akkor még rosszul voltam a gondolattól, hogy egy fiú csinálja. Úgy voltam vele, hogy mindegy már, annyi rossz történt az utóbbi időben. Jó volt vele. Nem kértem el a számát, meg elérhetőséget. Utána voltam csajokkal is, csak már nem úgy élveztem. Pedig szép lányok voltak. Addig jártam arra a helyre, amíg ismét összefutottam vele. Azt hittem, hogy ez ilyen kiakarom próbálni lesz, és visszaállok, de nem tudok. Még csak vele voltam, de rendesen járkáltam utána mint egy meleg, meg szerelmes is vagyok. Ezt a szakításom okozta vagy már előtte is ilyen lehettem?
2019. okt. 13. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Elotte is ilyen voltal, csak most fedezted fel
2019. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Nem. Attól mert egy nő elhagy, még ugyanúgy gusztustalan marad egy férfitest látványa.
2019. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy az #1-es is írta, szerelmi csalódástól nem lesz valaki sem meleg, sem biszex (attól csak jól berúg és végigkefélni a fél várost "bosszúból" majd beleszeret ismét egy nőbe, aki megérti). Eddig is megvolt benned az affinitás csak elnyomtad magadban.
2019. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy. Mindig is az voltál, csak ez kellett hozzá, hogy rágyere.
2019. okt. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!