Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miert erőltetik a sorozatokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erőltetik a sorozatokban illetve filmekben a homoszexualitást?

Figyelt kérdés
Minden filmben van egy vagy kettő néha több karakter akik melegek és miért kell minden filmben szinte egy olyan karakter? Lányoknál annyira nem is zavar de fiúknál amikor ott nyalakodnak az már igen. Na de térjünk vissza a kérdésre miért erőltetik ezt mindenkire mert vannak akik nem kíváncsiak rá pl én....

2019. okt. 14. 20:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
72%
Csá :]
2019. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Én már hónapok óta nem láttam olyan filmet, ahol ilyen karakter lenne.

Hja, ha valaki direkt keresi, ne panaszkodjon :)

2019. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Egy ilyen filmet láttam.
2019. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Elmúlt évek tendenciája, valóban egyre többször teszik be őket.
2019. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
mindig kifogom az olyan filmeket és felhúzom magam
2019. okt. 14. 20:29
 6/16 jdfGabrella ***** válasza:
87%
Mert ők is vannak a világon.
2019. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noren1989 ***** válasza:
14%

Na vajon miért megy a Szulejmán évek óta?


Ugyanaz az oka.

2019. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Azért, hogy a homoszexuális embereknek is készüljenek filmek. Több ilyen film kellene mert aránytalanul sok heteró film készül.
2019. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Az én kérdésem az lenne, hogy miért írnak ki olyan férfiak homofób kérdéseket, akik úgy szopnák a f...t ha nem tudná róluk senki? Tényleg gáz, hogy úgy vezetitek le a férfiakkal kapcsolatos vágyaitokat, hogy a melegeknek beszólogattok. Ja és igazi heteró férfit, nem érdekelnek a melegek, mivel a nők hódítása köti le az energiájukat.
2019. okt. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Erőltetni nem erőltetik, csak ábrázolják. Művészileg ugyanis kihívás a megszokott hétköznapitól eltérőt úgy ábrázolni, hogy szervesen illeszkedjen bele egy keretbe és a rendező kifejezhesse saját hozzáállását, véleményét.
2019. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!