Méret - Gyakori kérdések
Keresés szexualitás - homoszexualitás témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Vékony, vastag vagy milyen farok a legjobb? Ki akarom próbálni sráccal, de hallgatnék a tapasztaltakra.
Sajnos a társkeresőkön erősen túloznak a méreteket illetően...
Mindig passzív akinek nagy van...
Nekem kb. 6 cm lankadtan, 13,5 cm mereven, vágatlanul eléggé szőrős (hosszú). Herezacskó talán átlagnál kisebb, gyakrabban van "feljebb" húzott állapotban, de kissé melegebb helyen lejjebb tud ereszkedni. Nektek pontosan milyenek? Szavakkal körbeírva (vagy privátban...
Aki bejön nektek és kívéncsiak vagytok mekkora a mérete. Nekem Liam Panye volt és Tom Hardy.
Ő bejön nektek?
Csak mert látom a rómeón de elég érdekes kérdés mi a határ.
Nyilván elsősorban análra, de orálra is.
Lábfétises M férfi, hányas és méretű és formájú férfi talp, lábfej jön be neked nagyon..? amit szívesen kényeztetnéd, masszíroznád? ( Nyalnád a talpát?)
Nekem volt egy pasim, akinek csak 8 cm volt állva. Aktív vagyok, de olyan gyönyörű volt, hogy imádtam én is szopni.
Nem a pumpáltra gondolok, hanem a természetes "gyári" felszerelésre. Hogyan reagáltál, ő vagy te mit mondtatok? Felizgatott vagy csak nevetségesnek tartottad, hogy hatalmas a zacsi?
Hossz: 14.3 cm, vastagság 6.4 cm
Így anonim, kíváncsi lennék őszintébb véleményre, hogy csak én látom így, vagy ez csak néha összejövő furcsa véletlen? Nagyobb méretű férfiak, ahogy látom, szintén nagy méretűeket kerenek, vagy azokkal akadnak legjobban össze... Ebben mennyi az igazság szerintetek?...
Forma, méret, szőr, szőrtelenség miatt, igazából bármi miatt. Lógós zacsi, feszes, nagy, kicsi.
Milyennek képzelitek?
Mekkora volt? Mennyire fájt? Jó élményként maradt meg?
Csak azért kérdezem mert már unalmas a szimpla örömszerzés ,szeretném feldobni valamivel. 19F
Meleg, főleg femboy/ furry csavok eseteben kerdezem- mekkora méret okoz nektek a legnagyobb örömet 20+cm mar túl nagy? F
Ismerősi körötökben van ilyen méretű? Szokott mesélniba tapasztalatairól?
A nagyobb farok gyakoribb, mint a nagy herék (ami engem elszomorít:D) de ha valakinek tényleg nagy van, neki az ondó mennyisége is több vagy gyakrabban kanos a nagyobb tesztoszteron szint miatt?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




