Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van megcsalás egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van megcsalás egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Akit megcsaltak, vagy aki megcsalta a párját, elmesélné miért történt?

Mi volt a baj?

Nem ítélkezek csak, kíváncsi vagyok, mert többször hallottam, hogy egy meleg kapcsolat így ért véget sajnos. :/


2019. okt. 16. 08:22
1 2
 1/15 torkosborz ***** válasza:
90%
Mert nincs tartás sem a férfiakban sem a nőkben, sem őszinteség, sem szavahihetőség(egy idő után, vagy akár a kezdetektől) csak az önzés... És ez is realítás! De vannak ellen példák is, de az ritka mint a fehér holló.
2019. okt. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Mert a felek egy idő után egymásra unnak, vágynak arra az igazi szikrára ami legelőre volt. Ilyenkor vagy megbeszélik és valami módon újat visznek be, vagy az ebből keletkező folyamatos frusztráció eredménye szakításba viszi a kapcsolatot.
2019. okt. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Egyikkel sem értek egyezt.

Az első csak sztereotipia, hiszen minden ember szól a másiknak ha probléma van, csak általában a másik fél nem karja meghallgatni.

Nálunk is volt ilyen, szóltam többszőr, hogy probléma van, tettem érte, hogy jobb legyen, de amikor szóvá tettem azt kaptam: már megint a szex, neked csak ez a fontos...

Nah ötödszörre feladtam!

Másnak számítok...

2019. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
mert sok évig egy ember,az uncsi..gondolj bele ,mindennap babfözelék az ebéd..uncsi..változatossag kell mindnekinek,uj hus friss hus
2019. okt. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

Egy igazi mondás:

Ott van sok megcsalás, ahol az egyik félnek sokat fáj a feje...

2019. okt. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 torkosborz ***** válasza:
61%
Igen a mai világban erre fogják. Jó kifogás. A nagyszüleink korában még szar kapcsolatban is volt hűség és tarás..
2019. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

"Igen a mai világban erre fogják. Jó kifogás. A nagyszüleink korában még szar kapcsolatban is volt hűség és tarás.."


Jaj, ez a hamis nosztalgia persze. Nagyszüleink korában ugynúgy volt félrejárás, voltak zabigyerekek, voltak felszarvazott férjek, volt ott minden.

2019. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Ott a pont a hetesnél!

Pont, hogy sokkal durvábbak voltak.

Egy azért mert az emberek nem beszéltek róla, másrészt megszólták őket ha elválnak.

2019. okt. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
A megcsalásnak leginkább két oka van: a kísértés, mert valaki kalandor típus és nem kötődik teljesen a párjához, a másik pedig a rossz kapcsolat, de nincs annyi vér a pucájában hogy lezárja (vagy nem tudja lezárni pl. gyerekek miatt).
2019. okt. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 torkosborz ***** válasza:
89%
Az utánnam szólóhoz! Valóban voltak ilyenek de nem ilyen arányban, mert volt szégyenérzet ami ma kiveszőben van. De attól még együtt maradtak. Ma viszont, ááááááááá nőtt egy pattanás a válladra... ááááááá ez válóok!!! Sajnos azt látom (itt is), hogy ürügyet akarunk teremteni arra, hogy megcsalhassuk a másiat... -Mert volt ilyen a nagyszüleink korában is... Igen, csak mert a szomszéd gyereke hülye, attól az enyémnek még nem kell annak lennie...
2019. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!