Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek milyen arányban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen arányban vannak a társkeresőkön az ilyen srácok?

Figyelt kérdés

Kommunikatív,értelmes,érti a szarkazmust, és nem azzal kezdi az ismerkedést,hogy hello,szia,mizu,mi járatban,mit keresel?


10-ből 1?

Vagy kevesebb?Ti mit tapasztaltok?


2019. okt. 20. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
10-ből 1-et mondanák én is.
2019. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
NE ítélj abból, hogyan nyit. Mindenki igyekszik alkalmazkodni, de hidd el nem a nyitómondat fogja meghatározni a másik milyen. Vmi nyitás kell és nem mindenki kreatív, de ettől még lehet tök normális, stb. Én mindig érzem az első levelekből mire számítsak :)
2019. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen sajna az arány alacsony lesz, emrt a többség nem szeret ismerkedni ilyen oldalakon mert hamar elmegy az ember kedve a kamu profilok, a közönséges és buta emberek miatt. De csak munkával lesz eredmény. Én évekig kerestem a párom és megérte. :)
2019. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De ha nem vagy kreatív hogyan akarsz valaki számára érdekes lenni?


Ilyen sablon dolgokból nem derül ki semmi.


És nem csak nyitókérdés,hanem ezek általában ilyen sorrendben jönnek.


Eleve,aki nem ismer,miért kérdezi hogy vagyok,amikor nem tud rólam semmit?

Erre mi lenne a megfelelő válasz?

Leírni az aktuális problémáidat?

2019. okt. 20. 22:15
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akinek van célja és tényleg ismerkedni szeretne annak nehéz érvényesülni. Mindenki próbálkozik a legjobb oldalát mutatni - de ha az ember sokadik próbálkozásra is képtelen olyat találni, akivel írni, ismerkedni lehet - akkor az is kevésbé lesz lelkes, frappáns aki ezidáig törekedett erre...


Mintha ezt magamon is észrevettem volna... Jó lenne ismerkedni, de nem fogom törni magam olyan profilokért, ahol nem látom a kommunikációs hajlandóságot.:)


Valószínűleg mind fogjuk érezni legalább azt az egy üzenetet, beszélgetést aminek a legpozitívabb lesz a kimenete.:)


Aki szeretne beszélgetni, dumálni az nyugodtan írhat!:)

2019. okt. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken a helyeken 90% csak szexet akar.Ritka aki az

intekigenciájával akar el kápráztatni,még ha az is.

2019. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

10-ből 1? Hmm, jó lenne. :D Tény hogy kevesen vannak az ilyen fiúk, de hát innen szép győzni. :D


Ui.: én vagyok az az 1...

2019. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen társkeresés a cél,akár ismerkedés,barátkozás.


De baromi demotiváló,mint a mindennapi életben is folyton agyhalottakkal találkozni,ami elkerülhetetlen.

Nyilván hasonló a hasonlónak örül.

2019. okt. 21. 23:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia én érdekes vagyok és okos és gazdag meg szép is!!
2019. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a szomorú tapasztalatom, hogy pont annyira lényeges (azaz lényegtelen), hányan vannak ezek a "srácok", mint amennyire fontos az, hogy hány olyan hölgy van, aki egy - az adatlapját tényleg rendesen, akár többször elolvasó -, udvariasan választékosan fogalmazó férfi levelére annyit nem hajlandó írni, hogy "Köszönöm, a kedves leveledet, de úgy gondolom, nem egymást keressük".


Na ilyen hölgyből is kb. 10-ből egy van, aki legalább válaszra méltatja azt a bizonyos 10. "srácot". Olyan hölgy pedig, aki nemcsak a sármos arc, vagy a menő BMW fotó miatt hajlandó ismerkedni, hanem pl. egy nyelvtanilag, stilisztikailag, netán tartalmilag is jól megfogalmazott levél okán is... Nos ilyen 10 0000-ből talán ha egy van.


Ezek után (talán) nem is csoda, ha a srácok sem fektetnek még annyi energiát se a levélírásba... de lassan már a komoly, megfontolt társkeresésre sem. Tökéletes tükör a mai társadalomról. Üdvözöllek benne!

2019. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!