Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miből gondolják sokan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből gondolják sokan, hogy jó homoszexuálisnak lenni? Meg hogy rajtunk mulik hogy csajokhoz vagy fiúkhoz vomzódunk?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek egy fiú, szeretnék vele barátkozni és ő megvet ezért.

Mi ebben a jó?



2019. okt. 22. 12:31
1 2 3
 1/25 October15 ***** válasza:
59%

Mi ebben a jó? Hát ha tippelnem kellene akkor a farok. Nem? XD


Miért, rossz homoszexiálisnak lenni? :D Talán szarok a pasik vagy mi az isten?


Pont ugyanakkora paraszt lenne a kérdéses fiú akkor is ha nem lennél meleg szóval kétlem hogy ezen múlna a dolog. Amúgy miért akarsz te olyannal barátkozni aki homofób? Ha az élet nem ver kéred az ostort?

2019. okt. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ha tehetném a lányokhoz vonzódnék, neki udvarolnék, velük szexelnék.
2019. okt. 22. 12:38
 3/25 October15 ***** válasza:
92%

Hát ez csak az M1-en és Bayer Zsolt fejében lehetséges.


Mi lenne ha inkább pasikkal szexelnél és nem homofóbokkal akarnál barátkozni? :D Lehet megoldódna a probléma.

2019. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

Én nem gondolom, hogy jó lehet. Iszonyat nehéz lehet. Nem gondolom azt sem, hogy rajtatok múlik, kikhez vonzódtok, bár egy kis részeteknél el tudom képzelni, hogy ez valamennyire tudatos döntés.

Nem mindenki akar mindenkivel barátkozni, ettől függetlenül sem. Van, aki keresné a társaságomat, de én az őrületbe megyek tőle, neki ezt el kell fogadnia.

Meg attól is az őrületbe megyek, hogy iderakják a homosezxuális kérdéseket is, amik engem nem érdekelnek, és sok mást sem, és a homoszexuálisokat meg a haterók kérdései nem érdeklik, és összevissza dob fel mindenkinek mindenféle kérdést az oldal.

2019. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, te eldontotted hogy hetero vagy? Kétlem. Ez nem döntés és képzeld ha rákattintasz a heteroszexuális témakörre akkor nem lesz benne homoszexuális:D
2019. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hát figyeld a kategóriát kedves válaszoló. Ez a homoszexualitás.
2019. okt. 22. 12:44
 7/25 October15 ***** válasza:
91%
4.: Mégis hogy a rákba dönti el akármekkora részük is hogy na akkor én mától a fszra gerjedek? :D Te eldöntötted hogy hülye leszel vagy csak ezt dobta a gép? :) Homoszexualitás kategória pls, mit vártál? Amúgy nem azért a 2 forintért de momentán én hetero vagyok és qrvára nem zavar. Szóval inkább az alapján kategóriáljuk ezt hogy tanulatlan plebset zavarja a homoszexualitás az értelmiséget meg hát nem igazán. :D
2019. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Az az ő dolga, ha megvet ezért. Ti homoszexuálisok szoktátok örökké verni az asztalt, hogy el kell fogadni mindenkinek a szexualitását.

Ő hetero, és ez egyből baj. Oda-vissza megy ez az elfogadás, amiért mindig olyan rosszul vagytok.

2019. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De nem vonzanak a nők, nem áll fel egy meztelen nőre, a p.nától meg egyenesen undorodok.
2019. okt. 22. 12:55
 10/25 October15 ***** válasza:
89%
9.: Az elfogadás nem azt jelenti, hogy imádni kell őket. :D Csak azt hogy ne cseszegesd. Yep a csávónak tökre joga van nem barátkozni vele, ahhoz is hogy ezt azért ne tegye mert a kérdező meleg. A probléma a "megvetés" érzékeltetésénél kezdődik. Tudod.. a négy fal között nyugodtan lehetsz homofób de arra senki sem kíváncsi. :D
2019. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!