Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Én rontottam el? Többi lent

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el? Többi lent

Figyelt kérdés
Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a legjobb barátom is meleg és méghozzá elég közel is lakunk egymáshoz. Még a nyáron bemutatott egy másik meleg haverjának, illetve azóta csak neten keresztül beszélek néha a sráccal. Nem annyira az esetem, nem is csúnya annyira, de én inkább kapcsolatot keresek ő pedig az alkalminak él, de azért jófej gyerek. Egyszer feldobta, hogy verjük ki együtt videóhívásban, amit a legjobb barátom meglátott a telefonomba, hogy mi történt, azóta teljesen megváltozott, nem bízik bennem annyira, alig találkozunk. Mikor meglátta közölte, hogy nagyon rosszul esett neki majd ott hagyott és később "békültünk ki". Túlreagálta vagy én rontottam el? (A srác felvetette, hogy ismételhetnénk, de ezek után nem tudom eldönteni, hogy tegyem e meg) Valaki még ebben a helyzetben volt már?

2019. okt. 23. 11:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Talán még annyit hozzátennék, hogy utána úgy tűnt mintha elfogadta volna, illetve mondta h az én életem én tudom.. de nem tűnt túl őszintének.
2019. okt. 23. 12:00
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet, h ő többet érez irántad? Ez inkább tűnik féltékenységnek. Szerintem te semmit nem csináltál.
2019. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
A leírás alapján úgy tűnik ama barátod is szeretne tőled - vagy a másik sráctól - "valamit", ezért reagált rá így.
2019. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Leírom hogy a haverod szemszögéből mi történhetett.

Te kapcsolatot akarsz, a s haverod is lehet. Csak te nem vetted észre a jeleit hogy esetleg tőled akarna valamit, hiába ismerte be hogy meleg, hiába csinált bármit, neked nem estek le a jelek.

Erre bemutat egy másik srácnak, akivel meg egyből több lesz, nem is kell semmit tennie, de neki "odaadod" magad. Szegény srác meg vágyik rád, de egy arcrapuszit nem kap...

2019. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
76%
Ahelyett, hogy értékelnéd, hogy a legjobb barátod meleg és még mindent meg is tudsz vele beszélni, gyakorlatilag átbasztad a háta mögött. Ő meg gondolom örül, hogy vagy neki - ellenben veled- és ahelyett, hogy kiadta volna az utad a faszba, azt hazudta, hogy elfogadja, csak h maradjatok barátok mert neki szüksége van rád - bár jó nagy hülye, hogy ilyen emberre szüksége van-. Értem én, hogy csak egy szimpla hokizás, de ezalapján majd a pasijával is csak lenyomhatsz egy hokizást.. Arra nem gondolsz, hogy ezek után lehet be se mutatja majd a barátját, ha neki lesz? Gondolkozz már és ne legyél fasz. Plusz még ezek után továbbra is elgondolkodsz azon, hogy kiverd a gyerekkel vagy netán csinálod is? Térj már észhez. Ki neked a fontosabb? Plusz vedd észre, hogy a haverod nem fogadta el, attól hogy úgy csinál. Neked kellene látnod, legjobb barát! És tapasztalatból mondom! Én is ehhez hasonló módón vesztíttem el a legjobb barátom!! Azóta se bocsátott meg nekem és én se magamnak! 22/f/m
2019. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Érezni nem érez irántam többet. Teljesen más srácokat keresünk, más az izlésünk. Illetve, neki az ízlése. Szerintem jól néz ki ő, de én sem akarnék tőle semmit. Barátságot nem teszünk tönkre kapcsolattal. Szóval többet érezni biztos, hogy ő sem érez és én sem.
2019. okt. 23. 12:15
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Az előző válaszolók jól leírták. Én a helyedben most rögtön átszaladnék hozzá, megölelném és sírva bocsánatot kérnék tőle...
2019. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Szerintem hülyeség az, hogy féltékeny lenne... Csak nem akarja, hogy két haverja akihez közel áll, csak úgy "kurjanak". (persze kiverés nem egyenlő a dugással, de na...) Nézd az ő szemszögéből is.
2019. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, te meg sem kérdezted tőle, hogy ez hogy esett neki, nemhogy bocsánatot kértél.. Kérdezd meg mondjuk tőle, hogy ezt ő hogy élte át.. És vedd már figyelembe haver.. ki a legjobb barátod? Ki a fontosabb? Ha látod, hogy szarul esik neki, nem tudsz lemondani a kiverésről egy másik sráccal? Hotbull, grindr 3 perc alatt találsz magadnak kiverésre egy idegent.. anotalkon úgyszint..
2019. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3%

Nem tünik ki,a leírásodból,hogy szexeltél e a legjobb

bariddal.Ha parnerek is vagytok,bocsánat kérés

helyett rohanj át.tépd le a naciját és cumikkázd le.

Ha nem szexeltek, és tényleg barik vagytok akkor

meg kellene értenie,hogy csak a szükségleteid

elégítettek ki.

A múgy meg,ez a kiverés.érett srácoktól? Cam -ra.

Keressetek,partnert! Higyétek el sokkal jobb.

2019. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!