Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hova érdemes költözni Európán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova érdemes költözni Európán belül?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szerintetek hova érdemes költözni Európán belül egyetem után?

Prog.infóra jelentkezem majd, tudom messze van még, sok minden lehet addig, de szerintetek mégis utána programtervezessel kapcsolatban hova érdemes költözni? Melegségem miatt is kerdezem, Magyarorszagon nem szeretnék maradni valoszinuleg😅

Ha esetleg nem is Europai orszagokat ajanlatok, mast is fogadok szivesen :D


2019. okt. 30. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Albániába. Ott olcsóbb minden.
2019. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Nyugatabbra mindenhol jobb: Spanyolo., Franciao. Németo., Ausztria, Anglia.

Valamint Skandinávián belül is: Svédo, Dánia, Norvégia.

Természetesen a fél milliónál nagyobb lakosságú városokra értem minden esetben.

2019. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
2@. Igen, mint pl: Tirana.
2019. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hollandiát tartják a legelfogadóbb országnak Európán belül.

Szakmai tekintettel csak annyit tudok mondani, hogy biztos jobb a fizetés, mint itthon.

2019. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hollandiában angollal lehet boldogulni?
2019. okt. 30. 19:20
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Én Írországba mennék. Nagy százalékkal szavazták meg a meleg házasságot és alapvetően elfogadó nép. Szép környezet. Relatíve jó megélhetés.
2019. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amindenit, Írországról néztem most pár infot, videot. Eszmeletlen gyonyoru orszag😩
2019. okt. 30. 22:17
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Amerikába.
2019. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

#4 vagyok.

Kettő unokatesóm él kint Hollandiában évek óta és a nagynéném is kint élt kb. 3 évig. Egyikük sem tudott hollandul egy szót se, mikor kimentek. Az unokatesóim azért tudtak angolul valamennyire, ami biztos sokat segített rajtuk, mert a holland nyelvben sok az angol vonás. A nagynéném angolul se igazán tudott, fogalmam sincs, hogy tudott kint élni addig, de boldogult.

Szerintem nagyban a munkalehetőségeidtől függ, hogy boldogulsz e kint. Egy programtervező informatikustól szerintem csak a középfokú angolt várják el. De neked az már úgy is kell a felvételizéshez, ha az angol az elsődleges nyelved.

2019. okt. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
hollandia, jól beszélnek angolul. azért érdemes a nyelvet kicsit tanulni nyilván minden országét ahova mennél :D
2019. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!