Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tanácsra lenne szükségem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Szóval.. Azt hiszem, hogy iszonyúan bele szerettem egy focistába.. Számomra ő a tökéletes.. Álmaim netovábbja.. Magas szőke.. Kedves, elfogadó stb.. Már jó néhány hónapja hogy nem láttam, nem beszéltem vele.. És félek ráírni is mert hát az csak egy dolog hogy nagyon kedves és megértő, az már más hogy ő focista így pl, ha meleg is lenne nagyon nem akarná, hogy kiderüljön.. Azt hiszem szerelmes vagyok belé.. A valóságban nem lakok tőle messze.. Mert ő Szombathelyen él, én egy kertvárosba mellette.. Mégis mit tegyek hogy kiverjem a fejemből, vagy hogy ne lássam őt ennyire tökéletesnek?

Köszönöm

23/F



2019. nov. 1. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező:

Mennyire ismered közelről? Mert biztos kell legyen valami hibája, elvégre mindenki csak a maga módján tökéletes. Próbálj meg ezekre koncentrálni. Vagy van valaki, akivel megbeszélhetnéd? Talán az is segítene, ha csak elmesélnéd valakinek. :)


20/F

2019. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát. Nagyon közelről nem ismerem, mert kb. 2 hónapot dolgoztunk együtt télen amikor nem tudott focizni.. Van egy barátom akinek elmondtam.. Hát ésszerű választ / tanácsot nem tudott adni, csak azt hogy felejtsem el.
2019. nov. 1. 09:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Na igen, mintha az csak úgy menne ... :/


Azt tudja, hogy meleg vagy?

2019. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy nem mindenki osztja a véleményemet, én 28 éve őszintén élek, nekem bejött

Írj neki! Írd le amit érzel, írd le hogy vágysz arra hogy közelebbi legyen a kapcsolatotok. Ha nem nyitott rá, úgyis meg fogja mondani. Akkor le tudod zárni, mert tudni fogod hogy muszáj lezárnod a vágyakozásodat és az érzéseidet elfelejteni. Drukkolok ;)

2019. nov. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2019. nov. 2. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!