Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátomnak miért tetszik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak miért tetszik, ha sírok szex közben?

Figyelt kérdés

Volt már rá példa és azóta direkt sokkal durvább. Azt mondta, hogy ilyenkor sokkal izgatóbb vagyok..

Nem tudom, hogy ez másoknál is így van e, de komolyan nem értem. Ha szeretsz valakit akkor nem az van, hogy nem szereted sírni látni?


2019. nov. 1. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mert egy szadista állat.
2019. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Annyira fájdalmasan csinálja, hogy sírsz közben? Neked ez jó?
2019. nov. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Miért sírsz ? Azért mert fáj ? Ha ez így tetszik neki ,akkor elég gyorsan meg kéne szabadulni tőle szerintem ,mielőtt tovább fajul a dolog .
2019. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
És akkor miért vagy még vele együtt?
2019. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok vele szakítani, mert szeretem és egyébként a mindennapokban egyáltalán nem erőszakos. Sokszor mondja, hogy szeret meg folyton ölelget szóval csak a szexszel van baj. Néha nagyon fáj és szólok neki, hogy hagyja abba, de nem is figyel rám.

Próbáltam vele beszélni is erről, de mindig azt mondta, hogy majd legközelebb óvatosabb lesz... de aztán ebből sosem lett semmi.

2019. nov. 1. 11:29
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem lett semmi, mert nem állítottál fel következményhálózatot, és ezzel a tisztelet csökken amúgy.
2019. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Többet érsz annál, hogy szex közben játékszerként kezeljen. Állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy ehhez a testhez csak úgy érhetsz hozzá, mint a színaranyhoz, vagy sehogy.
2019. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Hiába mondja hogy szeret, ilyen helyzetekben látszik hogy az nem igaz.
2019. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Jó nagy uborkát a seggébe, ha másra nem reagál.
2019. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!