Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan keltsem fel a figyelmét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel a figyelmét egy olyan srácnak újra akivel egyetlen alkalmi randink volt de alapvetően más alkatú fiú tetszik neki?

Figyelt kérdés
Miért volt az az egy alkalom is egyáltalán, ha nem jövök be neki. Persze, akkor nagyon tetszett neki a dolog. Nekem meg ő azóta nagyon bejön. Nem kapcsolatra, szexre kellene. Ötlet, vélemény, jótanács?

2017. júl. 17. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki kerek perec,ha csak szexre kell akkor se lesz csalódás ha nemet mond!! Szerintem még örülni is fog ha nincs neki párja.
2017. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, de nem nagyon válaszol rá. :-/
2017. júl. 24. 07:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor sajnos keresni kell mást :(
2017. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ez álmaim pasija akire ifjú titán korom óta fentem titokban a fogam, annyira bejön, és miért van, hogy 1x megkaphattam ????? Nem én nyomultam ő bólintott hogy ....
2017. júl. 26. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van ilyen,és lehet hogy nem is te kaptad meg hanem ő lapot meg tèged:)Hány éves vagy?
2017. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Figyelj én bármikor pótlom ha szeretnéd ágyban ;P
2017. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!