Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sokszor látok a buszon nagyons...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor látok a buszon nagyonszép pasikat, mekkora az esélye hogy ők is melegek?

Figyelt kérdés
A túl szépek általában heterók..
2019. nov. 2. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

50/50

Engem is szólított már le srác buszon

19/F

2019. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Melyik busszal szoktál utazni? Mert akkor azt a járatot elkerülöm
2019. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy :)
2019. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy jó pasit szoktam látni buszon, de őt kb minden nap :D

20/L

2019. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem melegek közt is ugyan annyi a helyes srác.

Mivel becslések szerint 10 férfiból durván max. 1 meleg, így szerintem ebben a helyzetben is ekkora esély van rá.

2019. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgytudom, hogy 10 emberből 1 nem heteró. Ezalapján kb 10% esély van arra, hogy akit kinéztél szintén meleg.


Régen még talán kiindulási pont volt ki mennyire ad magára, de hála az égnek ma már a férfiak is igényesebbek. Így öltözködésből, jólfésültségből sem lehet következtetni erre.

2019. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolás koromban minden nap láttam egy nagyon helyes fiút a buszon, de féltem oda menni, leülni mellé. De igazából szemeztünk és valószínűleg levágtuk egymásról. Egyszer ő ült mellém, mert nem volt méshol hely és végig nagyon rosszul éreztem magam, nem mertem hozzá szólni. Aztán egyszer eltűnt, nem jött többet, de nemsokkal később láttam Romeon.


Nemrég vonattal utaztam, ahol négyes ülések voltak, a mellettünk lévő négyesben ült egy aranyos fiú akivel többször össze néztünk, mint az két hetero fiú tenné. Amikor felnéztem Grind-re, megláttam ott és írtam neki. Nem lett belőle kapcsolat, de azóta is heti rendszerességgel beszélünk.


23f :)

2019. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha ránéz a nadrágogra és nézi a dudort,van esélyed.

Amúgy akkora mint,hogy villám csapás érjen.

2019. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
van rá esély :)
2019. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Lehet inkább vonatotok innentől
2019. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!