Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy fogadta a családotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadta a családotok amikor elmondtátok, hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés
Volt akinél rosszul fogadták?
2019. okt. 31. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Egész jol fogadtak, a parommal(20/p, en 17/a) is normalisan viselkednek, fel eve tudjak a dolgot egyebkent
2019. okt. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon rosszul fogadták
2019. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Egyik szülő sem fog örömében dalra fakadni... de amelyik szereti a gyerekét az elfogadja ezzel együtt is.
2019. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

KI kérte ezt a szüleitől ??

Egyátalán az életet.

Nem ők csinálták ilyenre ????

Akkor meg fogadják el azt,amit alkottak .

Akkor jó volt mikor rajta ügyködtek ???

Azt gondolom ez egy fiúnak sem a hobbija .

2019. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Én elég szerencsés helyzetben voltam, ugyanis a családban bő két és fél évtizeddel ezelőtt már előbújt valaki, szóval volt idejük gondolkodni erről a melegség dologról. Persze az más, amikor az embernek a saját gyereke bújik elő. Nyilván nem örültek neki, de elfogadtak. Sajnos azonban máig ellenzik, hogy ennyire nyíltan vállalom (azaz nem csak a szűk családi és baráti kör előtt), de nem tehetnek ellene semmit, mondtam is nekik, hogy az én életem, és nem szeretnék senki előtt sem titkolózni.


20/f

2019. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!