Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak zokni, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak zokni, vagy lábfétissel?

Figyelt kérdés

KATEGÓRIÁT FIGYELD!


Ha vannak itt ilyen férfiak, nektek mi okoz izgalmat, mi jön be ezen belül? Volt már egypár ilyen kérdés, de talán most lesznek új válaszadók is.

Csak ez az egy fétis mozgat meg titeket, vagy ki tudtok máshogyan is elégülni?

23/F


2019. nov. 3. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezen belül szinte minden,de ezen kivül is szóval máshogyan is kitudok elégülni.Partnerfüggő kivel lehet kiélni a fétist és kivel marad a csak szex.

20/F

2019. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak a meztelen talpak, és azon belül is fontos, hogy az egy szőrtelen, vékony és fiatal sráchoz tartozzon.
2019. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Zokni, zokni, zokni egy szép meztelen pasin! Zokni nélkül nekem csak 90%-OS a szex. Állandóan a férfiak zokniját nézegetem. Imádom, a kedvenc ruhadarabom, és még az alsónadrágok szerelmese is vagyok.
2019. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a mezítlábak izgatnak, azon belűl is a lábujjak. A kedvencem, mikor leül velem szemben a hokipartnerem és a talpát nézem, miközbe verem, és izgat, hogy ő is látja az enyémet.
2019. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha fáj, fáradt a lába, és jól esik egy masszázs neki
2019. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Sziasztok 24 fiú vagyok adok el használt zoknit ha valakit érdekel es lábimáó mint én ;) írjon ide:footjoblove00@freemail.hu
2019. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem a puha ráncos talpak. Csak ez érdekel.
2019. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Más fétis is, nem csak a láb.
2020. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Bi vagyok, de fiúkban csak a lábfejet látom vonzónak. Fehér/fekete titokzokni, lábujjak, enyhe lábszag. 19f
2020. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Aki szeretne talpat lábujjat nyalogatni vagy rá élvezni én benne vagyok.Engem ez izgat ha talpamra verik vagy szopogatjak a lábujjaimat vagy a talpamat nyalogatják imádom.
2020. febr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!