Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lány létemre valamiért úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre valamiért úgy érzem, hogy egy meleg férfi lakozik bennem. Furcsa ez így, de az évek múltán ezt egyre csak erősebben érzem. Tapasztalt már valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok transz, nem akarok férfi lenni, de van ez az érzés.
2019. nov. 4. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miert, mit erzel, amiert ffinek gondolod magad? En meleg ffi vagyok, hatha meg tudjuk fejteni.
2019. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Én meg azt, hogy férfiként egy szubmisszív nő lakozik bennem. Viszont nem vagyok meleg, a férfiakhoz nem vonzódom és nő is csak 51%-ban (51%=inkább igen, mint nem) szeretnék lenni.
2019. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

-tul sok Destiel fanfictiont olvastál tinikent ami miatt fétis lett számodra a homoszexualitas

-mélyen, legbelül képtelen vagy élő, érző emberekkent nézni a melegekre, hanem egy sztereotípiakötegként látod őket, amit a magadenak érzel

-tapasztalatlan vagy szexuális téren, ezért az agyad ilyen hülyeségekkel foglalja le magát, mert a valós kapcsolatok ijesztőek még számodra


Ez a top 3 tippem.

2019. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Hát elég zavaros a kérdés, szerintem ha férfinak érzed magad akkor transznemű vagy. Ez nem feltétlen jelenti azt hogy át is akarod magad műttetni, csak hogy nem azonosulsz a biológiai nemeddel.

De lehetsz:

Csődör – (Stud) olyan, nőként azonosított vagy genderfluid személy, aki magát testileg-lelkileg férfinak érzi. Jellemzően afroamerikai leszbikus közösségekben használt fogalom.

Intergender – akinek a genderidentitása a két bináris gender közti, vagy azok keveréke.

Nembináris – (Non-Binary) aki sem férfiként, sem nőként nem határozza meg magát, kivül helyezkedik a kétváltozós genderen.

Pángender – akinek a genderidentitása több genderidentitást és -kifejezést egyesít magában.

Transzgender - 1) akinek a genderidentitása különbözik a kijelölt nemétől, vagy meghaladja a kétváltozós gendert; 2) mindenki, akinek önmeghatározása túlmutat a hagyományos férfi-nő modellen.


Az hogy kihez vonzódsz (szexuális orientáció) független attól, hogy milyen neműként azonosítod magad (nem identitás).


Egyébként szerintem felesleges felcímkézned magad, randizz olyan nemű emberekkel, amilyennel akarsz, aki épp megtetszik, érezd jól magad, aztán majd lehet rájössz hogy mi a helyzet.

2019. nov. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!