Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nincsenek kis (15cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek kis (15cm alattt) vagy vékony farkú srácok?

Figyelt kérdés
Mindenki 15 cm feletti. Vagy akinek kicsi mind kamuzik vagy inkább passzív lesz? Ha mégse nagy neki akkor meg kövér vagy hát nem lapos a hasa.... Mert ugye azoknak a "zsír" miatt...

2019. nov. 6. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lennének? Persze mindenki nagyobbnak mondja,de ez nem azt jelenti,hogy nagyobb is
2019. nov. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbben a segglyukutól mérik a farkukat, a kerületből meg nem tudnak átmérőt számolni. De vannak kamusok is rendesen.
2019. nov. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelen
2019. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 cm, vékony alkatú és alacsony vagyok, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. :D
2019. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Miért lenne passziv ha kis farkú? Kiakaszt az ilyen hozzá

állás.Nagyon sok passzívnak van nagy farka.Meg döbbennél ha tudnád mennyit dugtam meg.

2019. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve hogy az átlag méret kb. 14,5 cm (és ez szeméremcsonttól mért hossz) a melegek többsége 15 cm alatt van. Csak mivel az emberek jelentős része még mindig ott tart fejben hogy 18 cm alatt nem is igazán férfi a férfi ezért a legtöbben hajlamosak hazudni vagy mindenféle nyakatekert módon mérni csakhogy meglegyen az a plusz 2-3 cm.
2019. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
14cm, idősebb macis.
2019. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az lesz passzív, akinek kicsi a farka. Nekem 15 fölött van még is passzív vagyok és nem élvezem, amikor aktív szerepet játszok.
2019. nov. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kisebb, de én mondjuk passzív is vagyok. :)
2019. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!