Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert akar mindenki vekony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akar mindenki vekony lenni? Miert annyira vonzo ha egy no kislanyos, es nincsenek domborulatai?

Figyelt kérdés

En siman tudnek full vekony lenni,nem okozna kicsit sem gondot,mert gyors az anyagcserem.Sot vekony is voltam sokaig.De nekem egyaltalan nem tetszett hogy ugynezek ki mint egy fogpiszkalo,ezert kicsit jobban oda figyeltem hogy tobb kaloriat vigyek be,igy fel is szedtem 7-8 kg.Es igy is vekony vagyok,de nem vagyok deszka.

Miert tetszik olyan sok embernek az a nagyon vekony alkat?


2019. máj. 6. 23:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Miért? Mert ez vonz, és kész. Nem én döntöm el mi az amiért odavagyok, ilyen az ízlésem. Idióta kérdés.
2019. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Genetika, én is 48 kg vagyok, szilikon a cicim, a popsim átlagos, nem vagyok deszka. Ha valami nem tetszik, akkor edzeni kell + plasztika. A nagyon vékony is lehet kerek itt-ott.
2019. máj. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Buzy egy kérdés. Te miért szereted a palacsintát? Mert szereted és kész.
2019. máj. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Mert Magyarországon alig van ember, akinek ne lenne legalább egy diabéteszes rokona.
2019. máj. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Miért baj, hogy sok embernek ez tetszik, miért akarsz mindenkinek tetszeni?
2019. máj. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez inkább a divat miatt alakult így.
2019. máj. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

Ízlések és pofonok. Mindenkinek más tetszik más az ízlése. Van aki a vékonyakat, van aki a sportosakat, van aki az átlagosat, van aki az elhízottat szereti.


A vékony alkat egészséges, a szervezetnek nem megterhelő, nem kell pl. 10-20 kg feleseget cipelne napi szinten.

Persze a szervezet lehet ettől beteg, de most nem ez volt a kérdés.


Hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon. És tudod az se mindegy, hogy az a domborulat lötyögő zsír, vagy feszes és izmos, pl. a popsinál.

2019. máj. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Segitek: amikor az emberek a vekonysagrol beszelnek, az nem az egeszsegtelen piszkafat jelenti, hanem azt az alkatot, amikor a tested szep karcsu, 60-as derekad van, de melle kerek feneked es C-s cicid. Nem akar ertelemszeruen senki nokent domborulat nelkuli egyenes lenni.
2019. máj. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

A probléma az, amikor valaki domborulatai csak zsírból vannak.

Szóval ha valaki kerek popsit szeretne, az igenis kezdjen gyúrni rá! Tömegnövekő étrend, plusz edzés, guggolások főleg.

2019. máj. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
A legtöbb pasi látens pedofil. Ha nem lenne büntethető, simán megdugnák a 14 alatti gyerekeket is. Ezért az a "szép", aki 155-160 cm, extra vékony, kis feszes cici, teljesen szőrtelen. Legalább nézzen ki úgy, mint egy 12 éves.
2019. máj. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!