Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeretitek a saját spermátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kacsakároly kérdése:

Szeretitek a saját spermátok ízét?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Igen, olyan, mint az erőleves. Egysejtű fehérje aminosavakkal és vitaminokkal kiegészítve, hogy idézzem a Mátrixot. :)


29/F

2019. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Kóstoltam már párszor, néha jó, néha nem. Étrendfüggő.
2019. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
nincs vele különösebb gondom, de azért ha nem vagyok épp felizgulva, akkor nem ez az amit úgy különösebben kellemes íznek mondanék. de inkább az állagával van a bajom. szóval megértem a nőket, akik esetleg nem nyelik le, főleg amikor nincsenek felizgulva. én is így jöttem rá amúgy, hogy volt egy barátnőm, és mikor már végeztünk, és totál lenyugodtam, akkor lenyelette velem az egészet. egészen más volt, mint szex közben megkóstolni, vagy a puncijában érezni az izét.
2019. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, de a másokét jobban.
2019. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem,mindeki meg kostolta már a sajátját.

Régen fiatalon,letudtam szopni magam és nyeletem.

Ma már sajna nem megy.De nem gond,meg csinálja más.

2019. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Én mindig nyelem a sajátomat is.
2019. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon izgat és rendszeres nyelem.
2019. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ízét, látványát, tapintását, állagát, illatát. De másoké mindig izgalmasab, ha ízre nem is feltétlenül jobb.
2020. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!