Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti szerettek meztelenkedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerettek meztelenkedni mások előtt? Vagy esetleg még verni is?

Figyelt kérdés
Mondjuk öltözőben nem takargatni magatokat alulról és ott verni más előtt? Alakult már ilyenből valami?

2019. nov. 16. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Simán. Jó időben állandóan félmeztelenül vagyok bárhol szinte. Öltözőben meg pucérkodni szeretek mások előtt és ki is verem. Meg nem csak öltözőben, hanem a szabadban is. Mezőn, erdőben.
2019. nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
persze tesi után az öltöző mellett beállok a zuhanyzóba és kiverem.. Vagy nem állok be a zuhanyzóba hanem az egyik csapba verem aztàn megmosom magam egy kicsit és a még félig álló pötsömmel bemegyek az öltözőbe és felöltözöm.. Jo de ezt nem mindig csak ritkabban.
2019. nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Szeretek meztelenül lenni, de egy öltözőben kiverni idegenek előtt azért necces. Haverokkal megint más, az úgy már beleférhet.
2019. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Öltözőben kiverni szerintem elég bunkó dolog, és ki is tilthatnak érte ha pl. egy konditeremben nekiállsz... A meztelenkedés még oké, de én nem szeretek mert nincs túl jó testem, sem nagy farkam.
2019. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Jó helyen,jó ídőben,ha nézi nagyon a dudort,elő veszem.

Mondjuk,este egy szinte üres villamoson.Könnyű csábítás

Leszállás elbujás,egymás leszopása következik.Legalább is

engem biztos le cumiz.

2019. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Soha nem teszek ilyet! Otthon meztelenkedek, max a párom előtt mert ő szereti meg ott ahol muszáj de csak addig amíg muszáj. Nem vagyok prűd de csak olyanok előtt meztelenkedek akiket ez biztosan nem érint rosszul. Még véletlenül se.
2019. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Borzalom, hogy milyen gátlástalan némelyik ember a kommentek alapján. Szörnyű. Csak abban reménykedem, hogy kamuznak, mert ha a valóságot takarják, akkor az kissé kétségbeejtő.
2019. nov. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Én minden lehetséges helyen szeretek meztelenkedni,de úgy a legjobban,ha legalább egy combfixet viselhetek.Leginkább a természetben olyan kirándulóhelyeken,ahol ritkán vagy nem fordulnak elő gyerekek.Mivel a nálam jóval idősebbeket kedvelem,van amikor házi összeruccanásokkor is le kerül rólam a ruha.
2019. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen szeretek meztelenül lenni itthon egész nap ugy vagyok,sőt mások előtt is nem vagyok szégyenlős a 15 éves barátom előtt is pucéran vagyok.Szoktam menni meztelenul biciklizni sétálni a közeli erdőbe is
2019. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!