Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ti csináltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti csináltatok már olyat, hogy heteró fiúval beszélgetettek neten anonim módon, és végig abban a hitben volt, hogy lánnyal beszél közben?

Figyelt kérdés

És ez kölcsönös örömszerzést okozott, de úgy, hogy heteró srác végig lányként kezelt titeket, nem tudta az igazat, mert ti így akartátok, nem mondtátok meg, de a végeredmény az volt, hogy mindketten élveztétek a dolgot.

Esetleg képet is küldtetek magatokról, valami olyat, amiből nem lehet sejteni, hogy ti igazából fiúk vagytok, és elhitte és tetszett neki?


2019. nov. 23. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek árverni senkit és azt sem, ha a melegségem miatt femininként azonosítanak, szóval nem. De nem hiszem, hogy van olyan testrészem, ami úgy néz ki, mint egy szép lányé. :D
2019. nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a csajok fele akivel neten beszéltem igazából meleg srác volt.
2019. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,volt ilyen,amikor még fiatalabb voltam.


Igazából csak kíváncsi voltam,hogy hogyan reagálnak egy női profilra.

Aztán volt,hogy tök semleges dolgokról elkezdtem beszélgetni pasikkal.

Aztán volt olyan,akivel elég sokat beszélgettünk,és már kezdett komolyan érdeklődni irántam,na ekkor abbahagytam az egészet.


Ez olyan 10 éve volt,akkor még nem mertem volna élőben találkozni meleg pasikkal sem.

20 éves voltam.


Nem az volt a célom,hogy másokkal játszadozzak.

2019. nov. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az arctalan, jellemtelen emberek a neten ezt máshol is eljátsszák. Tele van kamus, gané emberekkel. Ezért borzalmasan nehéz, lassan már lehetetlen normális embert találni.
2019. nov. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Rohadjon meg az összes ilyen ratyi! Eddig kiszúrtam, ha bepróbalkozott a fajtája.
2019. nov. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt kicsit (vagy inkább nagyon?) tisztességtelennek tartom! Fordítsd meg a szerepeket! Neked jól esne, ha valaki átverne? Gondolom, érted, miről beszélek...
2019. nov. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
velem már csinálta srác hogy csajnak adta ki magát.
2019. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen es meg farokkepet is kuldtek. :D
2019. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!