Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám a sexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a sexuális vonzalmam megszüntetni egy ismerős hetero férfi iránt?

Figyelt kérdés
32 éves meleg férfi vagyok. Lehet egyszerüen hangzik a válasz, de sajnos nem az, mert már elég régóta gyötör. Kb 9 éve belétem egy egyesületbe, kvázi egy katonai egyeruha hagyományörző klubba, kb mint a huszárok, tisztán hobbi szinten,. Akkoriban (23 voltam) még nem is annyira kristályosodott ki nálam, hogy meleg vagyok. Barátnöim voltak több is, csak sajnos egyik sem müködött hosszútávon. Tehát nem ilyen ismerkedési célokkal léptem be. Idővel jó baráti vagy ismerősi viszony alakult ki az egyik taggal, aki pont az én esetem lett, de ö házas, meg lánya is van, szóval nyílvánvalóan esélytelen az egész. Barátságos, de egyértelműen érzem, hogy ö nem vonzódik férfiakhoz. Hiába magyarázom meg ezt az agyamnak, a vérem nem hagy nyugodni. A családja is nagyon kedvel, söt a vicc, hogy a lányukat is próbálták nálam beprotezsálni. Szóval teljesen világos, hogy ha eléállnék, hogy mi a helyzet, bár fogalmam sincs mit mondanék neki pontosan, akkor nagyon kellemetlen és hülye helyzetbe hoznám öt is magamat is. Akárhányszor meglátom nem tudom a fejemben kikapcsaolni, azt hogy kb levetköztetem mesztelenre, és fantáziálok vele. Az egyesületből nem szivesen lépnék ki emiatt, mert szeretem ezt a hobbit, és bár ritkán találkozunk, azért egy összetartó normális társaság. Nem járunk piálni, szóval nem ettöl. Viszont valahogy jó lenne megszabadulni ettől a vonzalomtól. Mondhatnátok, hogy keressek magamnak valaki mást. Ez is megtörtént, van egy barátom kb 5-6 éve, nagyon harmónikusan megvagyunk, alapvetően nagyon meg vagyok elégedve a kapcsolattal. Bár az az igazáság, hogy töle nem kapok mindent szexuálisan, és lehet picit az hiányzik, de ezt már elfogatam. (Konkréten, ö nem dug meg, meg más dolgokkal is fantáziálok, de ezt most nem részletezem) Ja és a barátom is tud erről, hogy néha mással fantáziálok, ő kb csak mosolyog rajta, azt mondta, hogy próbáljam elfelejteni, dehát nem megy egyszerüen. Ti mit javasoltok? Tisztázzam vele, és akkor végre megnyugszom talan? Az viszont nagyon nem lenne jó, hogy ha viszonyom megromolna az ismerösömmel, mert akkor ezt a hobbit elfelejthetem, szóval ezt a kockázatot sajnos nem merem vállalni. Írjak neki anonym emailt? Valószínüleg ha én anonym arc nélküli szerelmes emailt kapnék, megijednék és kihátrálnék, meg szerintem az emberek nagy rész így reagálna. Vagy majd az idő megoldja magától, és próbáljam a gondolataimat, más irányba terelni? Köszi ha veszi valaki a fáradságot, és segít gondolkodni!

2016. szept. 26. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet,hogy ez elmúlna, ha teljesülnének a szexuális fantáziáid?

Na persze nem vele, hanem barátoddal. :D

2016. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ez könnyen elképzelhető, de ha vállalná is, azért, hogy rajtam segítsem, tudnám és látnám is rajta, hogy nem élvezi, és úgy meg azonnal rosszul érezném magam. Szóval vele sajnos nem megy. Mással talán igen, de próbáltam már mással is, éveken át alkalmanként találkoztunk. Sajnos ö közben meghalt, mert öngyilkos lett, nem tudom pontosan miért. De ez egy másik történet. Lényegében a fantáziák kiélése egy másik férfival nem könnyített.
2016. szept. 26. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Értem.. :/

Akkor esetleg keresned kellene új hobbikat is, és minnél több időt tölteni barátoddal, hogy kevesebbet fantáziálj.

2016. szept. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!