Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol érdemes párt találni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes párt találni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy szerintetek fiatal, tehát 25 év alatti korosztályból hogy érdemes keresni fiúkat. szórakozóhely,pub stb.

2019. nov. 27. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Fiatal tehát 25 év alatti???

Most megsértődtem a 26 évemmel :D de komolyan.

Szerintem várd meg míg rád talál.Az olyan kétségbeesettnek tűnik ha egy nő görcsösen pár után kutat.

Hidd el jönni fog,bár szerintem szórakozóhelyen harabb találsz olyat aki egyélyszakás kalandot keres.

2019. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

#1 ha fiukat keres a homoszexualitas kategoriaban, szerintem nem no 😄


Meleg szorakozohelyekre kb csak az jar aki egyejszakasat akar, szoval en ott nem probalkoznek. Nincs egy gyujtohelye a fiatal, kapcsolatra vagyo melegeknek xd

Probalkozz neten esetleg

2019. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zsoltmester ***** válasza:
63%
Lehet hogy sehol.
2019. nov. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha megtudod a titkot, akkor nekem is szólj kérlek :D

Mondom az én taktikámat: 1. siránkozok 2. romeo várom hogy valaki rám írjon 3. siránkozok 4. gyakorikerdeseken várom hogy valaki rám írjon 5. boci szemekkel nézek tetszetős heteró fiúkra az utcán, a boltban vagy az egyetemen 5. siránkozok 6. anotalkon beszélgetek 7. elmondom heteró fiú ismerőseimnek hogy meleg vagyok, hátha ők is melegek 8. siránkozok 9. olyanokra írok rá, akiknél amúgy esélytelen, de legalább elkönyvelem magamban, hogy bátor vagyok és mindent megtettem 9. nyilvános az instagram fiókom, hátha valaki ott akarna rám írni 10. várom a csodát hogy valaki élőben leszólít az utcán, boltban, egyetemen, és boldogan élünk amíg meg nem... :)


Amúgy a meleg szórakozóhelyeket nem ismerem, nem tudom ott mennyi esély van komolyabb párt találni. Egy sima szórakozóhelyen, kocsmában pedig biztos nem egyszerű, hogy a kiszemelt meleg-e, vagy ha nagyon látszik rajta. De nagyon bátor vagy és dicséretes, ha le mersz valakit így szólítani. :) Vagy marad a netes társkeresők csodás világa. Van akinek összejött élőben is, neten is, ez tartja bennem a lelket, hajrá! :)

2019. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Planetromeot.
2019. nov. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2# köszi,nemis figyeltem :D akkor vegyük úgy,hogy nem mondtam semmit.1# voltam
2019. nov. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Én ugyan 32 vagyok, de főleg a westend mosdójában szokta m ismerkedni. 5 év alatt talán ha 2 ember utasított el amikor le akartam cumizni. szeretek kakis segget nyalni is azt is szeretni szokták.
2019. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!