Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Félénk, gátlásos meleg fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk, gátlásos meleg fiúk szoktak társkeresőkre női álprofillal regisztrálni, hogy így férfiakkal beszélgethessenek a szexről és intim képeket kapjanak?

Figyelt kérdés

sokszor ez az érzésem támad, amikor meglátok nyilvánvalóan kamu képekkel regisztráló egyedeket társkeresőkön. Én hetero vagyok...


szóval a ostobának még az sem tünik fel, hogy süt a képeiről hogy amerikában készült....nem tudja hogy ott máshogy néznek ki a konnektorok, általában gömbkilincs van az ajtókon, és hasonlók.


Antropologiai ismeretei is nullák, azt hiszi, hogy a világon csak a bőrszin alapján lehet megkülönböztetni embereket, és pl nem látszik valakin, hogy mondjuk orosz, vagy német, vagy amerikai...


2019. nov. 30. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy nagyon sok kamuprofil van, de nem hisuhem hogy van kulonosebb okod meleg ferfiakra gyanakodni. Marmint barki lehet. Meleg ferfiaktol kezdve mahat fel nem vallalo nokig. En pl sosem csinaltam meg csak ehhez hasonlot sem. (bocsi az ekezetek miatt, telefonrol vagyok)
2019. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Siman elkepzelheto, ezert kell mielobb mas feluletre valtani ismerkedeskor. Nekem masodik telefonszamom is van, zaklatni nem igazan tudnak.:)


Ha meg latszik hogy kamu attol meg no is lehet mogotte.

2019. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos szoktak.itt is volt korábban ilyen kérdés .kb hogy jol teszi e ha heterokkal ugy chatel mintha nö lenne
2019. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én elég gátlásos vagyok és még nem jutott eszembe női álprofillal regisztrálni. Meleg férfiakkal is nehezen megy az ismerkedés és nem tudom, hogy egy kamu ismerkedés miért lenne más. Ennek semmi értelme. És ha meleg valaki, akkor miért adná ki magát nőnek, hogy heteroval dumáljon? Nekem ez nem áll össze és teljesen logikátlan. A melegek nem szeretik ilyen baromságokra pazarolni az idejüket, mert általában azonnal szexet akarnak.


Sokkal nagyobb az esélye, hogy valaki trollkodik veled, szórakoztatja, hogy bedőlsz neki, stb. Aki lehet pasi vagy csaj is. Szóval nem értem, hogy miért kell ezt ráhúzni a melegekre, főleg a félénk, gátlásosakra. Tudom, hogy a férfiak többsége beképzelt, de maradjunk a realitás talaján: azért ennyi macerát egy hülye, sehova sem vezető netes ismerkedés nem ér meg.

2019. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

de mivan ha vidéken vagy kis településen élnek és félnek hogy felismerik őket és kiderül hogy melegek....és inkább rejtözködnek


de amugy mi az hogy a melegek állandoan szexet akarnak? ott hogyhogy müködik a dolog, és a heteroknál meg nem? Ki az oka mindennek? A nők?

2019. nov. 30. 22:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Megint én. Én vidéken élek, kis településen és még mindig nem adom ki magam nőnek társkeresésben.

Ha valaki fél, hogy felismerik, akkor max nem rak ki képet. De még mindig nincs több értelme másnak kiadni magunkat, ha szexet vagy kapcsolatot vagy barátságot keresünk. Na mindegy.


Aki mindig szexet akar az nem feltétlenül kapja meg a melegeknél sem. Nem a nők az okai, hanem gondolom a szexet kereső paraszt stílusa. Nem mindenki akar szexelni idegenekkel, öt perc ismerkedés után.

2019. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, de ritka nagy baromság ezt valami jellemző dolognak tartani.
2019. dec. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kanos férfi sok mindenre vetemedik. A leszbikus társkeresők is tele vannak magukat nőnek kiadó heteró férfiakkal.

Szóval igen, lehetséges hogy melegek is csinálják. De azt ne gondold, hogy ez csak a melegekre jellemző.

2019. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy megyek hetero tarskeresore, nincs ennyi idom. A meleg tarskereson meg szinte azonnal kuldenek meztelen kepeket, ugyhogy ertelme sem lenne.
2019. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Es igen, a meleg tarskeresokon viszonylag konnyu szexet talalni, ha normalisan nezel ki.
2019. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!