Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesten tényleg üldözik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten tényleg üldözik a melegeket?

Figyelt kérdés

Van egy meleg testvérem, aki Budapesten dolgozik. Többször panaszkodott, hogy hátrányosan megkülönböztetik azért mert ő homokos. Ez tényleg így van? Pedig látszólag nem látni rajta, hogy mi a helyzet. Sem a viselkedésen, sem a megjelenésén.

Az előző munkahelyet azért hagyta ott, mert ez miatt szekálták. A jelenlegi munkahelyén minden rendben volt fel évig, most ott is elkezdődött. Mivel nincs barátnője ezért rá szálltak. Jelenleg kereskedelemben van, de olyan szintű hogy a pénztáros a kasszában reklámozza a vevőknek hogy ő “bu£i”. Úgy gondolom ez eléggé undorító.


Szegényt sajnálom, mert már nincs kedve bejárni a munkahelyére.


Kiváncsi volnék hogy ez tényleg valós?

Budapesten valóban ennyire elfajult a helyzet?



2019. dec. 3. 08:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
10%
9. Te sem fogadod el más szemléletét, hiszen nem fogadod el azt, ha valakit meg érdekel a melegek helyzete. Tehát miről prédikálsz?
2019. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
#4-es tökéletesen leírta. Pont lesz.rom hogy ki milyen neművel akar ágyba bújni, de ne kelljen ezt látnom az utcákon ahol hónaljig felhúzott miniszoknyás szőrös palik egymás seggét markolásszák a gyerekek előtt. Legyél boldog OTTHON állatkodj ne az utcán, köszi.
2019. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
92%

"felhúzott miniszoknyás szőrös palik egymás seggét markolásszák a gyerekek előtt"


Nem csoda, ha ezeket a vágyaidat elfojtod és nem mered kiélni és ettől frusztrált vagy. A gyerekek szülei biztos megvernének és még a rendőrök is elvisznek.

Érdekes, hogy a miniszoknyás férfiak gondolata mindig a homofóbokban jön elő. Szerintem keress egy transzvesztitát, akivel beöltözhettek és fogdoshatjátok egymást. Akkor lehet te is boldogabb leszel és nem lesz benned ennyi gyűlölet és szexfantázia.

2019. dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

#10 Megint csak azt tudom leszűrni, hogy buta vagy. Nem járok a homoszexuális kategóriába s ez az első vagy második alkalom, hogy kommentelek ezen a téma terén. Az is látszik, hogy nem vagy tisztában azzal, hogy ha a szexualitás témában olvasgatsz, ott átölelő módon van benne minden s így olvastam bele ebbe a kérdésbe.


Azt a tényt elfelejted, hogy a normális nemi vonzódás az a nő+férfi avagy a heteroszexuális.

A többi mind eltér ettől s ez az elfogadott dolog az egész világon.


Megint bután látod a dolgokat. A társadalomban sajnos általánosítanak az emberek. A véleményemet pedig általánosságban írtam, ahogy én látom a dolgokat. Ha egy olyan ember, akinek pl volt kellemetlen helyzete meleggel, az a később az összes meleget utálni fogja, mert sajnos ilyen a felfogás.

2019. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
3%
#11 Én elfogadom, ha valaki máshogy gondolja a dolgokat, de nekem ne kezdjen el felvonulni, mintha ez tök normális lenne.
2019. dec. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
3%
Mert ha engem valami taszít akkor nekem az lenne a titkos vágyam? :D Öcskös, az első dolgot se tudod rólam de már te tudod mi a jó nekem? Na látod itt vagy Te magad a legjobb példa akik miatt utálják a melegeket akik egyébként nem érdemelnék meg. De ez a logika is valami borzasztóan beteges amit megpróbálsz rám erőltetni. Ha én nem szeretem a káposztát, akkor éjjel titokban arról álmodok hogy átugrok a kerítésen a szomszéd kertjébe és lelegelem a káposztákat mint egy kecske? Hol vannak az agysejtjeid te szerencsétlen?
2019. dec. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
92%

"mintha ez tök normális lenne"


Tehát nem fogadod el.


"beteges amit megpróbálsz rám erőltetni"


Az a beteges, ami a te fejedben van. Te vizionálsz miniszoknyás szőrös férfiakról, mikor senki ilyesmit szóba sem hozott.

Aki nem szereti a káposztát, az nem fantáziál töltött káposztáról és eszébe sem jut ilyesmi.

Neked viszont az első gondolatod a kérdés alatt a miniszoknyás, egymást fogdosó férfiak látványa.


Köszi, hogy rám próbálod hárítani a felelősséget a saját alávalóságotokról, de szerintem ezt senki sem veszi már be. Már gyűlölködtél az első válaszodban is, pedig még senki sem feltételezte, hogy téged az izgat. A mások hülyének úgy nem megy, hogy az undorító kommented ott van két válasszal feljebb.


Mellesleg ha te retteghetsz miniszoknyás férfiaktól, akkor én miért nem retteghetek attól, hogy téged a miniszoknyás férfiak izgatnak? Kettős mérce? Te vizionálhatsz dolgokat és teljesen normális, de ha én vizionálok valamit, akkor nincsenek agysejtjeim?

Valószínűleg mindenki miattad utálja a homofóbokat. Pedig ha csendben maradnál és nem reklámoznád, akkor OTTHON homofób lehetnél. Ez van.

2019. dec. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
kimaradt * nézése
2019. dec. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
3%

"Te vizionálsz miniszoknyás szőrös férfiakról, mikor senki ilyesmit szóba sem hozott."


Ha esetleg nem tűnt volna még fel mivel melegfelvonulásról volt szó, ott ilyeneket csinálnak és nem csak én találtam ki. :)

Egy óvodás is könnyebben megérti a magyart mint te.


Sajnos veled nem lehet mit kezdeni, valószínűleg egy gyermekkori trauma áldozata vagy akit a mássága miatt elutasított a családja és a társai is, és most hadjáratot indít az interneten hogy meggyőzzön minden heteró férfit hogy ők valójában melegek, hadd ne érezze már egyedül magát. Őszinte részvétem, remélem a következő életben jobban mennek majd a dolgok, esetleg rád ragad némi értelem útközben.

2019. dec. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
11%
#17 Kérlek értelmezd a mondatot, mielőtt leírsz valamit. A felvonulást nem tartom normális dolognak.
2019. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!