Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesten melyik mosdóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten melyik mosdóban lehet nézelődni piszoárnál?

Figyelt kérdés
Olyan mosdóra gondolok ahova járnak fiatalok és nincs elválasztó fal a piszoárok között vagy ahol lehet hallani ha valaki r.cskazik a fülkében.

2019. dec. 7. 15:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
68%
És még csodálkoznak egyesek, miért nézik le a bzikat... Hát ez a kérdés sem fogja nemesíteni a hírüket.
2021. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 dan820 válasza:
89%

Egy ilyen helyet ismerek. A nyugati mellett a West end ben a -1 emeleten a deichmann melletti wc.


Az ismerosomtol hallottam errol, kivancsisagbol bementem a haverommal kezet mostni, csak hogy kideritsem hogy tenleg igaz e. es hat... jah, igaz.

2021. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
58%

Én plázákba járok mosdókba ált westend vagy sokszor árkád, arena alleé stb.

mikor hogy meg épp merre járok.

A lényeg nem kell sunyogni ha valaki tetszik mond meg neki, szeretnéd nézni a farkát.

Nekem mindig mindenki meg engedi és ha megkérem hogy legyen több 99% igent mond.

Ilyenkor el szoktunk vonulni a zárt részbe ahol egykis cumi vagy sex jöhet.

Komolyan kb 200 emberből ha 1 elutasít. ált azért mert kint vár a csaja és nemakar lebukni.

Mindig ilyen helyen ismerkedek mert nekem fontos h mien a farka és itt le csekkolhatom.

Pasimat is itt szedtem fel léci ne dobjatok fel neki :D De mellette is ismerkedek természetesen.

2022. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
74%

Kérlek elolvasnád a Novellámat? Köszi ha írsz véleményt!


Jason Sextham: Titokban


1.


Péntek délután. Kilépek a munkahelyem kapuján. Szokásos pocsék nap. A főnök egésznap szivatott, most pedig, mehetek haza a pasimhoz Stevéhez.


Stevével már 8 hónapja együtt vagyunk. De már elmúlt a láng. Ő még szeret tudom, de én már nem. Nem akarom megbántani, rendes srác de már nagyon unom Őt...


Semmi kedvem hazamenni hozzá, mert vagyx sexelni akar majd, - amihez nincs kedvem - , vagy hisztizik valamin, amihez szintén nincs. Ő az aktív és mégis ugy hisztizik mint egy lány, ezért is ábrándultam ki belőle ilyen hamar.


Bemegyek a "W" bevásárlóközpont Plázába. Lábaim a toalette felé visznek...sokszép esett helyszine. De rég is volt...Mintha ezeréve lett volna pedig Stevvel csak 8-hónapja járunk, azóta nem csaltam meg...


A telefonom megrezeg...Steve írt.


"Drága Jason! Várlak! Szeretlek! Cuppp! Steve"


De nekem nincs kedvem haza menni...


2.


A toalette szinte teljesen üres. De mégse, ott hátul áll valaki. Magas vékony, sőtét haju srác. Most kicsit erre fordul, eléggé jóképű...

És igen, rám néz! Ez nem tévedés. Odamegyek. Csomó üres piszuál van de én közvetlenül mellé állok.

Meg nézem az öcsijét, tudom, hogy észrevette nézem.

- Tetszik?

Összerezzenek. Most tényleg megkérdezte? Vagy képzelődtem??

- Tessék? - kérdezem zavarba.

- Tetszik amit látsz? Meg akarod kapni? kérdezi. Nem, ez nem képzelet ez Maga a valóság.

- Igen tetszik - mondom neki

- De nincs ingyen.

- Nincs sok pénzem de ha meg tudunk egyezni...

Rám mosolyog. Kék a szeme! Majd kézen fog és a zárható fülkék felé vezet...


Mi a véleményetek és érdekel vkit a folytatás???

2022. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi. NÁLAM AZ Ikeánal mar nyalogatta a nyelvét. Aztán amikor kimentem az ajtón utánam kiáltott hogy ingyen a számba elvezhetsz..Aznap nem volt étvágyam..
2022. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen a baktériumokat de sztem vigyel nagyitot is h lásd
2022. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
semelyikben, ugyanis oda pisálni megy az ember
2022. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
64%
Mammut2 3. emeleti wc. nincs elválasztó fal.
2022. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
86%
Semelyikbe, egyszerűen leírhatatlanul undorító ez a szokás. Akik ezért járnak nyilvános WC-re azokat jelenteni kéne, nyilvántartani, és kitiltani ezekről a helyekről. Persze nem lehetséges, de milyen jó lenne.
2022. ápr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért szoktam mindig nagyvécébe menni és becsukni az ajtót, hogy ne lássanak.
2022. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!