Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy szintén helybéli sráccal, mindketten melegek vagyunk. Az a gond, hogy egyikőnknél sincs helyünk, hogy nyugodtan kettesben lehessünk. A barátomnak az az ötlete támadt, hogy este menjünk el egy eldugottabb, lakatlan helyre. Csak az a gond, hogy ott néha azért sétálnak, futnak, kerékpároznak. De én nem merem felvállalni, hogy meleg vagyok.

Szerintetek mit tudnék tenni?

Egyik ismerősöm szerint nyugodtan húzzak maszkot, akkor nem ismernek meg.

Szerintetek ez jó ötlet lenne, vagy esetleg mi?



2019. dec. 8. 23:51
1 2 3
 11/22 kovpet ***** válasza:
100%

Dehogy gyanús, ne komplikáld túl.

De nincs olyan, hogy nincs otthon senki? Semelyikőtöknél? Ne már.

2019. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
de van, de nem mindig és rendszeresen szeretnénk találkozgatni
2019. dec. 9. 10:43
 13/22 anonim ***** válasza:
92%
Mi a fura abban ha két srác sétálgat a földesúton ?? A lőtéri kutyát se fogja érdekelni elmondom neked. Mondom ezt ex-falusi lakosként , ahol aztán mindenki tudott mindenkiről mindent mert nagyon kicsi faluban laktam . De az, hogy két fiú egymás mellett sétálgat na az tényleg nagyon fogja érdekelni az Ibolyka nénit... :D remelem érted az iróniát :D
2019. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%
Ennyiből városban se mászkálj haverokkal hátha a faludból az Ibolyka néni meglátja és rögtön gruppen szexet képzel el, hogy biztos egyikőtökhöz mentek és azért vagytok csoportosan :D
2019. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
de itt sokan ismerik egymást látásból főleg, és nem is igazán mennénk annyira távol a várostól...
2019. dec. 9. 20:59
 16/22 A kérdező kommentje:
amúgy ha jól tudom, közterületen, tüntetés vagy más rendezvényen kívül jogom van eltakarni az arcom a személyiségem védelmében nem?
2019. dec. 9. 23:39
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek az erdobe olyan helyre ahol nincsenek emberek es rakjatok le egy satrat es abban. Meg sok pokrocot h meleg legyen. Es ha valaki meglatja a satradat akkor sem tudjak h kik mit csinaltak benne. Ha mindenkeppen erdoben akartok ez a legjobb alternativa. De tolem aztan egy plaza wcfulkejeben is csinalhatjatok. Ott legalabb futenek. :D
2019. dec. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 kovpet ***** válasza:
90%

Engedd már el ezt a maszkos marhaságot, pont ezzel hívnátok fel magatokra a figyelmet.

Menjetek olyan helyre, ahol már nem sétálgat senki. Csak tudtok plusz 10 percet sétálni.

Vagy gyertek hozzám, beszállok harmadiknak ;)

2019. dec. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%
Na? Végül lesz maszk vagy nem lesz maszk?
2019. dec. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
még nem tudni, de vettem maszkot.
2019. dec. 25. 19:02
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!