Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Másnak is van úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is van úgy, hogy elélvezés után elmegy minden libidója és a párjának kielégítése hirtelen munkává válik?

Figyelt kérdés
Nagyon tudom élvezni a dolgokat addig, amíg nem mentem el, de utána pár mádodperccel kimegy belőlem a vágy és inkább csak csókolózni és ölelkezve elaludni van kedvem. És ezt nagyon unfairnek tartom a párommal szemben, aki még nem ment el. Ezért ilyen 'na... nézzük akkor' mentalitással intézem el őt is. Ez mi a franc? Más tudja élvezni a dolgot azután is, hogy elment??
2019. dec. 23. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha én elsültem, utána is szívesen kielégítem a páromat.
2019. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek csökken kicsit a libidója élvezés után (kivéve sorozatélvezők de az más kategória - ők alkotják a kisebbséget). Utána kielégíteni, gyönyörhöz juttatni a másikat nem "kötelesség" hanem belülről jövő érzés. Ha nem így gondolod az nem túl jó ómen...

Tipp: élvezetek el együtt, egyszerre, ha figyelsz a partnered reakcióira, akkor külön görcsölés nélkül is menni fog az :)

2019. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gublug ***** válasza:
0%
Nekem sajna munka volt, addig amig ujra be nem tettem neki. Onnan mar nem volt az.
2019. dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szereted őt?


Ha szereted őt, az ő örömét legalább annyira szereted, mint a saját örömödet. Ez így tisztességes.

2019. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális dolog.A férfi nemi szervek alapra állnak vissza,és nem is lehet azonnal életre kelteni .

(szexológia )

2019. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok második harmadik menetnél màr nehezebb, a felállítás is és az élvezet is csökken. Viszont lassan a megyek el. De szertek nyalni úgy h a szexhez már sehogy nincs kedvem kényeztetem egy nyalással.
2019. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen sokszor, de akkor nem is volt igazán kémia meg összhang. Szerencsére ha nagyon egymásra vagyunk izgulva, akkor menni szokott, max annyi, hogy a számba már nem engedem élvezni, mert azt már végképp nem kívánom elélvezés után.

Ez nem mentalitás kérdése, egyszerűen elmegy az ember kedve és elfáradt, nem kívánja, ez nem önzőség. Egy alkalmi maszatolásnál még oké, de ha a pároddal nem megy, akkor ott valami nincs rendben.

2019. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!