Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » BDSM fanokhoz szólna: hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM fanokhoz szólna: hogy szerintetek egy subon lehet szőr? Erényöv mennyire fontos?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem inkább a fiatalabb, vékonyabb, szőrtelen srácok jönnek be, de ez ízlés kérdése persze.


Az erényövet viszont praktikusnak tartom.

2019. dec. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Erényövünk nincs, valójában értelme sincs a mi esetünkben.


Meg szoktam kérni, hogy a zacsiját borotválja le (könnyebb szájjal kényeztetni) de máshol nem zavar.

2019. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök, hogy van némi szőr rajtam, így tud mit leperzselni/borotvalni)
2019. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

szerintem egy komolyabb bdsm kapcsolatban alap az orgazmuskontroll. ehhez pedig szinte kötelező az erényöv, bár működhet anélkül is... a tapasztalatom az, h még a legszubmisszívebb hangulatomban sem tudtam 2 hétig megállni, hogy ne nyúljak magamhoz, nem hogy egy hónapig. erényövvel a 2-3 hét simán (najó... - az túlzás, h simán, de) megy.

a szőrtelenség igazából nálunk az erényöv miatt fontos. feleségem amúgy nagyon szereti h szőrös vagyok és sokáig nem akarta h borotválkozzak odalent. sajnos egy idő után be kellett látni h kénytelen vagyok.

egyébként elmondása szerint ez a szőrtelenség a legnagyobb (és amúgy egyetlen) hátránya az erényövnek legalábbis az ő számára. néha ugyanis a fejembe veszem h hülyén nézek ki ha csak ott vagyok szőrtelen és nyáron legyantáztatom magam mindenhol.

2019. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jobb, ha szőrtelen, erényövet szivesen kipróbálnám
2020. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én mindig leborotválom teljesen a szubomnak heti egyszer, amikor leveszem az erényövét gyors tisztításra
2020. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb, ha a sub orgazmusai kontroll alatt vannak.
2020. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!