Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan aktív aki szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aktív aki szeret szeretkezni is nem csak szexelni?

Figyelt kérdés

Kezdő 30 éves passzív vagyok. Szeretném már nagyon kipróbálni pasival, de nekem kell az előjaték is, a csók, simogatás... és nem csak előveszo én letérdelek bekapom, majd le a nadrág és beteszi.

30/F



2019. dec. 27. 01:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem is hinnéd, mennyien vagyunk, ilyen aktívak. De ma sajnos lúzerség, ha valaki szeretkezni szeretne, annak minden érzékiségével, és nem állat módon meghágni a másikat.

Pedig előjáték nélkul, csók, ölelés, simogatás nélkul, semmit nem ér az egész.

És főleg, kapkodásmentesen, élvezettel és odafigyelve a partnerre !

2019. dec. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok.szeretkezni szeretek nem szexelni.szeretem nagyon a hosszú előjátékot a csókokat a simogatást.
2019. dec. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Létezik, sok igen

Csak az most nem divat,

Meg tény hogy alkalmi kapcsolatban Szeretkezés?! Hát ne várly csodát.

Inkább írd ki a reglapodra őszintén hogy szűz vagyok keresem aki elvenné finoman

Így már többen fognak keresni

Minthogy te keress.

2019. dec. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt is szexelesnek hívom
2019. dec. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok
2019. dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az mindegy, hogy ki hogyan hívja.

De áltlában akikkel megismerkedtem, azoknál csók nincs, semmi... csak a lyukat akarják.

2019. dec. 28. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!