Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek akkor, ha nem csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor, ha nem csak szexet keresek? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Nehezen megy az ismerkedés, egyszerűen 22 évésen nem tudok találkozni olyan sráccal aki kicsit értelmes is lenne és nem felszínes, illetve nem csak szexet keres.


Szeretnék ismerkedni, megismerni valakit normálisan... Nem mondanám, hogy nagy igényeim vannak, egy magas, ápolt, értelmes fiút/férfit keresek.


Néha azt érzem, hogy ilyen fiatalon határozottabb vagyok mint az idősebb srácok... Én nem tudom, lehet rosszul próbálkoztam eddig, lehet azt írni hogy ne adjam fel (nyílván nem fogom), de a társkereső oldalakon a beszélgetések 90%ban szex céllal végződnek, ami nekem meglehetősen kiábrándító...


Valaki hasonló helyzetben volt már?


Privátban is lehet írni!:)



2019. dec. 23. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne zard ki egybol a szex lehetoseget sem. A ffiak nagyresze elobb szexet keres, es ha az klappol utana lehet beszelni masrol is.


Nekem mar tobb eloszor baratsag extrakkal dologbol alakult ki evekig tarto komoly kapcsolat. 26f

2019. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

40 évesen azt tudom mondani

Hogy ebben a "közösségben" először sex van és utána ismerkedés, és abból alakul ki valami kapcsolat.

2019. dec. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, szóval minden út a szexhez vezet... Istenkirály!...
2019. dec. 24. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is komoly kapcsit keresek Miskolcon.
2019. dec. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Először inkább csak barátkozz, aztán majd alakul. Mindenkinek megvan a pasija, csak türelmesen kell rá várni/keresni, aztán rátalálsz. Tapasztalatból írom. Nézelődj romeón, utána skype, majd tali. Menni fog az! Sok sikert hozzá!
2019. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos a melegek többsége ilyen és ez tényleg magyon kiábrándító.


Többek között pont ezek miatt nem is keresek senkit, megpróbálok egyedül meglenni, de tény, hogy jobb lenne egy társ, akire számíthatok. Csak ugye nem a szexuális vágyak kielégítésében, hanem inkább egy érzelmi támaszra lenne szükségem olykor...



Sajnos ennek a hátulütőjét is kezdtem érezni, érzelmileg mostanában passzív vagyok. De azért remélem majd valaki ezen fog változtatni, mielőtt túl késő lenne :/


20/f

2019. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Na én is pont olyan vagyok mint a kérdező!

En is inkább tartalmas ismerkedés és utánna ha szimpik vagyunk egym.tali, de még akkor sem a pajzánkodáson járna a fejem!


40 bi/uni

2021. jan. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!