Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, nektek mennyire számít az iskolai végzettség?

Figyelt kérdés

Tehát hogy a párotoknak milyen iskolai végzettsége van.

Egyébként nektek mi a szakmátok?


Gondolom egy 8 általánost végzett személlyel nem jönnétek össze, még akkor sem, ha egyébként nagyon tetszik nektek.


Vagy ha diplomásak vagytok, akkor egy szakmunkással nem hinném hogy összejönnétek...


2019. dec. 28. 09:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Érettségim és szakmunkásbizonyítványom van.engem nem érdekel kinek milyen iskolai végzettsége van.
2019. dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel
2019. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy nem érdekel? kort írjatok
2019. dec. 28. 09:39
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Engem érdekel, hosszutávon nem jonnék ossze olyan emberrel akinek keves a vegzettsege (nalam erettsegi minimum)


18/f

2019. dec. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És ha folyamatban van az érettségi megszerzése? Esetleg a diploma megszerzése, akkor sem?
2019. dec. 28. 09:48
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Az emberi értékek nem végzettségen múlnak.

Volt párom, aki egyetemista volt, hűtlen volt.

Volt egy szakmunkás, hűtlen volt.

Volt egy nagyon művelt diplomás, hűtlen volt.


Diplomás vagyok,de nem az érdekel, kinek mije van, sem végzettségben, sem anyagiakban.

Nem mindig igaz, hogy hasonló, hasonlót vonz.


Ismerősöm párja egy hentes,akinek kevés végzettsége van. Hűséges és egymást szerető és tisztelő pár, 8 éve párban élnek. Még egyik sincs 35 éves. És mindkettő azt mondja, nem a végzettség számít. Ja igen, ismerősöm kétdiplomás mérnök.

2019. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Diplomásként egy 8 általánost végzett személlyel is összejönnék ha egyébként az életben szorgalmas. A diplomások között is vannak ingyenélő típusok akiket igyekszek elkerülni.
2019. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

A legtöbb meleg,bi nagyon is okos .Sokkal okosabbak,mit a heterók.Ez tudományosan is ki van mutatva.Valamiben meg különösen nagyon jók.A sors ezzel kárpótolja őket.Most akár irhatnák a tudományos területről ,zeneiről feltalálókról,szinészekről,de még állami vezetőkről is.

Pontos kimutatást eddig még nem tudtak késziteni.Névtelen kérdő ívekből arra az álláspontra jutottak,hogy a férfiak

kb. 40 % a nem heteró. Nagyon sok bi él házasságban.Itt van a legkevesebb válás is. A bi sek örülnek ha női párt találnak,és nem rohangálnak más nők után.

Ez a meleg fiúkra is érvényes.Igyekeznek mennél tovább megmaradni,ha számukra megfelelő partnert találtak .

Téves az is,hogy a melegek terjesztik a nemi betegségeket.

A heterók váltogatják gyakran partnereik.Össze fekszenek fűvel,fával,aki éppen adódik 1 alkalomra is .

A melegeknél nem megy ilyen könnyen a szexre való alkalom.

Az eü.ben nagyon könnyen nyomon követhető hány heteró,vagy meleg jön orvosi kezelésre .

2019. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

Egyáltalán nem, érdekel az iskolai végzettség.

Inkább hogy van e jogosítványa-tud is.

Melegeknél iszonyatosan ritka.

2019. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szamit, vagyis inkabb az intelligencia.


Nekem van diplomam, 4 nyelven beszelek. Nem szeretek altalanositani, de ismerkedtem mar pl villamosvezetovel es egybol le tudtam szurni, hogy nem vagyunk egy szellemi szinten, hiaba volt kedves.


Szoval aki el tud vegezni egy egyetemet, feltetelezhetoen bir nemi sutnivaloval. 26f

2019. dec. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!