Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Átlagosan mekkora jövedelemre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosan mekkora jövedelemre számíthat ma Magyarországon egy hetero 30as férfi, aki anyagi szűkösség miatt rászánná magát, hogy férfiakkal is vállalja?

Figyelt kérdés
Átlagos külsejű, nem kigyúrt, adonisz...

#prostituált #pénz #meleg prosti
2019. dec. 29. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Vagyis hímringyó akarsz lenni? Miért nem dolgozol inkább?
2019. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mert munkával nem lehet pénzt keresni.
2019. dec. 29. 19:39
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Neked megéri kockáztatni a seggrákot?

Milyen mélyen lehet valaki, aki erre rászánja magát?


Milyen durva elkeseredés kell ahhoz, hogy valaki ilyen mélyre jusson?


Baromi szomorú :(

2019. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ez a melegeknél máshogy működik. Itt csak akkor nem találsz szexpartnert néhány nap alatt, ha kifejezetten kövér/csúnya/nagy elvárású vagy.


Még átlagos külsejű férfiként is ha felmész egy meleg partnerkereső oldalra, akkor nagyon hamar tudsz szexpartnert találni, mivel a férfiak nem olyanok mint a nők, nem olyan válogatósak. Csak lecsekkoljuk egymást, kicsit esetleg megnézzük mennyire normális a másik (írás alapján), aztán másnapra már beszéljük a szextalit. (Lehet rá kell írni abban a pár napban amíg partnert keresel akár több tucat emberre is, de mindig lesz olyan, aki megfelelő)


Ha ezzel pénzt akarsz keresni, akkor nagyon csúnya/kövér/öreg férfiakkal kell majd szexelj, mert más nem fizet azért, amit ingyen is megkap.

2019. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mert munkával nem lehet pénzt keresni."


Mondjuk ha 30 évesen még itt tartasz, akkor megérdemled hogy egy kigyúrt állat leszorítsa a tarkódat mint egy útszéli kutyának és erőből tolja neked hátulról a 23 centis rücskös rönkjével.


Mert ott ám nem lehet válogatni a kuncsaftok közül. Jön ami jön.


Lehet majd sírdogálni a zuhany alatt, hogy a lefolyóba csorog ki a segglukadból a vér...

2019. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Én is dolgozok b...+ és megélek! Miért ne lehetne?
2019. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Taníts, mester! Mivel lehet pénzt keresni.
2019. dec. 29. 20:12
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj vagy vállalkozz.

Más megoldás nincs.


A szottyadt seggedre senki nem fog jó munkát adni. 30 évesen mondjuk elég gyász ha itt tartasz.

2019. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Csináld azt amit, az értékrendedbe belefér és ami után nem lesz lelkiismeret furdalásod. A végső döntést úgyis neked kell meghoznod. De ha neked belefér, hogy a becsületedet veszélyezteted és ezek után még nem undorodsz magadtól, akkor hajrá, mi tart vissza?


Most egy szélsőséges példát mondok, magamból kiindulva. Ha választanom kéne, hogy a híd alá megyek az anyagi helyzetem miatt, vagy inkább humán élvezet forrás legyek... Akkor inkább megyek a híd alá, de legalább az önbecsülésem és a becsületem megmarad és nem fognak az emberek ferde szemmel nézni rám, mert olyat teszek, amit. Tudom nagyon jól, hogy ez egy szélsőséges példa, de szemléltetésnek megfelelő.


Szóval én azt tanácsolom tedd azt, ami neked jó. Bár én nem tudom elképzelni, hogy annyira rossz anyagi helyzetben lennél. Sosem késő beiratkozni egyetemre és továbbképni saját magadat.

2019. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ez jó módszer pénzkeresésre! Te tudod, hogy majd hogyan döntesz, de előttem már megfogalmazták elég jól, hogy miért ne... Amúgy biztos, hogy heteró vagy? Vagy csak nem mered - még magad előtt sem - elfogadni a melegségedet! Privátban részletesebben beszélhetünk erről...
2019. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!