Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a bortonben egy heteroszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a bortonben egy heteroszexualis ferfi nulla testi-erzelmi vonzodassal kepes lefekudni ferfiakkal, akkor egy meleg ferfi is kepes lehet lanyokkal lefekudni kiszolgaltatott helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha nem vonzodik semmiylen teren akkor hogy van merevedes egyaltalan?

2019. dec. 7. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Régen a szociban megnősültek,családot alapított a többségük.
2019. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Azért a börtönben kicsit más a helyzet. Ott kemény kényszer és erőszak van. Az meg megintcsak elgondolkodtató, hogy mitől lett hirtelen ennyi meleg férfi, akiknek az alkalmazkodásra való hajlandóságuk abszolut nulla.
2019. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A börtönben meg vannak erőszakolva, de am szerintem igen. Ha egy nő fogságba ejtene egy meleget szerintem fel tudná neki állítani. Ha más nem adna neki valamit, aztán szexre kényszerítené. De nyilván ilyen nem történik. Önszántukból egyik sem akarna szexelni azzal a nemmel ami nem érdekli, sőt undorodik.
2019. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De a bortonben is az eroszak ellenere is van merevedes..pedig sehol egy lany..Melegek nem lettek tobben csak jobban felmerik vsllalni onmagukat mint x evvel ezelott.
2019. dec. 7. 11:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed hogy van merevedés? Max annak aki erőszakolja a áldozatát, annak biztos van.
2019. dec. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

"Az meg megintcsak elgondolkodtató, hogy mitől lett hirtelen ennyi meleg férfi, akiknek az alkalmazkodásra való hajlandóságuk abszolut nulla."

Jézus, gyere le!

2019. dec. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 de az a ferfi is hetero aki eroszakol..ezt nem ertem ebben az egeszben..
2019. dec. 7. 12:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy hónap no-sex után már egy kutyára is feláll.

Mi ahhoz képest egy férfi?

2019. dec. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A börtönszex a hatalomról, hogy megmutassa az illető, hogy ki ott a király és mi történik, ha nem tiszteled vagy csinálod azt, amit mond, ilyesmik..
2019. dec. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!