Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg passziv srácok miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg passziv srácok miért van az hogy 40 es aktívként hamarabb találok magamnak 22-23 éves srácot mint 30 as pasit?

Figyelt kérdés
És nem egyéjszakás kalandozásra.
2020. jan. 10. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Átnevelotabor.hu
2020. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Most panaszkodsz, vagy dicsekszel ?

Ha harmincasra vágysz, vársz, akkor nem kell a fiúkákkal kezdeni semmit.

Ja csak ahhoz kell egy kis tartás is...illetve kéne.

2020. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Mert pedo hajlamú vagy, és elég sok fiatal olyan igénytelen hogy osszefekszik mindenkivel
2020. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
LEhet a 30-asok nagyrésze már kapcsolatot keres. Amúgy én aktív vagyok szóval csak tipp.
2020. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat en peldaul 23 vagyok de nincs az az isten, hogy ekkora kulonbseggel a partner javara akarcsak elkepzeles szinten tortenjen valami. Lehet en vagyok rosszul osszerakva de en probalok maradni a korosztalyomnal, es tartani azt, bar sajnos a statisztika azt mutatja, hogy egy huszoneves fiatalnak ma mar minden mindegy ezert kaposak. Sokaknak szerintem semmi onbecsules ezert kepesek erre. Lehet neked is kifizetodobb lenne ha kitartobb lennel, kepzeld igy meg a vegen akar te is talalhatsz olyant aki korban hozzad illik..
2020. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!