Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnék melegként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék melegként szexelni egy lánnyal? 20/f

Figyelt kérdés

Ha poénbol megcsókol egy lány,vagy az ölembe ül,feláll a cerkám,szeretek is csókolózni velük ami szintén izgat, viszont ruha nélkül a lányok nekem nem vonzóak egyáltalán, kíváncsi vagyok milyen lehet a normál hetero szex,hogy nem kell az előkészület,nagy fokozatosság stb meg maga az érzés,hogy milyen lehet....

De irtam,hogy nekem a női test nem vonzó,de szerelmes már voltam lányba(bonyolult)

Szerintetek hogyan tudnék lefeküdni egy lánnyal,hogy a merevedés tartós legyen, esetleg 1-2tipp, mert még sosem volt dolgom p.ncival...és az sem igazán vonz,nem taszít csak olyan snassz xd



2020. jan. 11. 20:04
1 2
 1/15 Hellmano ***** válasza:
0%
Szerintem valami férfi álarcot adj rá (kedvenc zenészed, színészed stb.) Kenj össze egy ruhát , mintha valami melós cula lenne (az bejön általába a buzáknak). Majd a résnyire nyitott gatyón behatolsz a nunába löksz párat és ennyi...
2020. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értek hozzá, de nem lehet, hogy biszex vagy?

Amúgy miből gondolod, hogy nem lesz tartós a merevedésed?

2020. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1inkább maradtál volna csendben...

#2 hát van bennem hajlam,de a pasik sokkal-sokkal jobban vonzanak,érzelmileg lányokat nagyon szeretem,a merevedést abból gondolom,hogy oké a csóktól feláll,de egy idő után unalmas,és utána ha vetkőztetem a teste nem izgat úgy fel..pl nekem melltartó nélkül a mell rendesen nem tetszik...ée zavarna hogy mozog...maga a punci is semleges..de érzetre nagyon kíváncsi vagyok..és mivel nincs sok vonzo dolog így nem tudom meddig tartana ki...lehet ha beteszem neki megmarad az érzettől nem tudom...

Azért is érdekel mert szerettem már lányba bele,és ha megy az baromi jó lenne..

2020. jan. 11. 20:24
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te olyan lehetsz, mint a "kíváncsi heterok", csak a másik oldalon. Valójában pedig olyan biszex, aki a skálán közelebb van a meleg oldalhoz. Szerintem, de mint írtam, nem vagyok szakértő.


Viszont amíg nem próbálod ki, nem is fogod megtudni.

2020. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
1 igazi meleg nem képes nővel szexelni .
2020. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Így van,érdekel xd

Csak szexre a lányok nem nagyon kaphatóak,ha pl regisztrálok valamilyen randi oldalra,és összejönnék egy lánnyal, az mennyire gerinctelenség?és vele megpróbálni hátha megy?

Nyilván a lányt nem szeretném megbántani, sem kihasználni, ezért is féltem,még közeledni is feléjük..

2020. jan. 11. 20:48
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem bi vagy.És ha van merevedésed is,nincs

semmi gond.Javaslom a kamagrát,szex elött.Biztosan

merev maradsz

2020. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Más megoldást nem használnék semmiképp...vagy simán siker vagy nem..

De ha bi vagyok miért nem izgat a női test?

2020. jan. 11. 22:29
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Menj prostihoz
2020. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg bejön, menni fog szerintem :)

20/L

2020. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!