Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg fiatalok és már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg fiatalok és már a középkorúak elég nagy hányadára jellemző hogy szexkapcsolatban gondolkozik, miért?

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Mert itt nem lehet felvállalni egy meleg párkapcsolatot.
2020. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Én azért, mert a barátnőm mellé keresek alkalmilag
2020. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem voltam sráccal. Sokat fantáziáltam róla tavaly. Sőt ismerkedtem is de nem volt még senki és én is csak szexben gondolkozom, hisz az egész új. Lehet mások is így vannak vele.
2020. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Mai világban minden felgyorsult, semmire nincs elég idő. Ez a kapcsolatokra is igaz, nincs idő egymást eléggé megismerni, és ezért sokan úgy gondolják, hogy akkor inkább a kényelmesebb oldalt választják.

A testiség nem kötelez, főleg, ha alkalmi, vagy időszakos. Bár a szexkapcsolat szóban is benne van a kapcsolat, de ez mégsem konkrét, csak akkor találkoznak valószínű, ha ráérnek, ha hiányuk van.


Késő negyvenes vagyok, szerencsére nem így gondolkodom,de mivel - sajnos - fiatalabbakkal való párkapcsolataimban megégettem magam, így elvagyok magam is.Szexkapcsolatba pedig sem egészségi, sem lelki okokból nem megyek bele.

Biztos vannak így jó páran, de ma ez konzervatív véleménynek számít, talán ezért nem is hangoztatják.

2020. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert rohadt nehéz párt találni, és ha meg is találod az igazit, akkor se tudsz teljes értékű párkapcsolatban élni, ha homofób szardarab emberekkel vagy körülvéve.
2020. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!