Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez mennyire "átalános",...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire "átalános", jellemző, előforduló, mennyire gyakori dolog? Más is tapasztalja? Vagy esetleg egy pont "magától értetődő" dolog ez?

Figyelt kérdés

Szóval, a helyzet az, hogy két öcsém közül, a nagyobbiknak fiú barátja van. :)

Nincsen gondom vele.


Viszont amikor valami kapcsán előkerül, akár csak mögöttesen, érintve a téma, akkor... hogy is mondjam, eléggé *nyers* megnyilvánulásai vannak. =/

Mintha saját magát marná, az "identitással" kapcsolatosan.

Pl. ha olyan film van, akkor eléggé obszcén módon mutatkozik meg. Szitkozódik, vulgáris, előre örül hogy az ilyen emberek hogy szenvednek majd, meg hogy ha ilyen erőszak van... felhergeli magát, de úgy, hogy teljesen homofób hozzáállással véleményezi a dolgokat.

Vagy pl. olyan rádiós beszélgetéseket hallgat, amiben teljesen obszcén módon, mintegy gyalázzák ezt a dolgot.


Ilyeneken örömködik, én pedig... o.O Nem értem. (???)


Minek marja magát ilyenekkel?

Vagy lehet, nem is marja magát, csak ez egy ilyen belső vicc? De miért olyan vulgárisan?!?


Én egyszerűen... szabályosan gyűlölöm, amikor a szexualitás (és vele együtt a romantika) gyalázkodás, káromlás tárgya... Szerintem ennél még az istenkáromlás is FOKOKKAL jobb!! (bár ezt azért mondom, mert ateista vagyok, ÉS mielőtt más belekötne, szerintem az is azért gáz dolog)


Ez valami... nem is tudom, "belső kompenzáció" lehet nála?



2019. jan. 2. 06:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A családból ki tudja még róla h meleg? vagy olyanok mellett us így viselkeduk akik mind tudják róla?
2019. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyanok előtt csinálja, akik nem tudják róla, akkor ertheto, el akarja fedni a gyanujat is hogy o meleg, bar akkor is tulzas.
2019. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A családból az édesanyánk tuti tud róla: Ugyanis vele beszélt erről.


De egyébként meg ugyanakkor magabiztosan olyan hozzáállást mutat, hogy nem érdekli, ha mások megtudják. Ezt abból tudom, ahogy a barátjával beszélt erről : hogy pl. más is megtudta - valamilyen egyetemi ismerőse - és kutakodott utána.


A család előtt ilyen. És még a saját párja előtt is tett hasonló megjegyzéseket/megnyilvánulásokat, amikor együtt néztek filmet.


...lehet, talán én gondolom túl...

2019. jan. 3. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok melegnél tapasztalható, hogy a másik meleget nem fogadja, esetleg mert nőies, affektál, vagy szimplán azért mert totál nyíltan vállalja magát (ez nála meg frusztrációt okoz, mondván ő nem teheti meg), vagy mert hisz a melegházassagban és esetleg házasságban is él, és a meleg egyenjogúságban (ő maga meg mivel nem vállalja önmagát teljesen, csak szexként és háloszobatitokként tekint a nelegségre). Én ezeket látom reálisnak. Ezek igazak lehetnek az öcsédre?
2019. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ez egyfajta befelé irányuló homofóbia lehet. Valószínűleg még mindig nem fogadta el teljesen a dolgot, kellemetlenül érzi magát tőle, ezért próbálja kivetíteni másokra. Nálam ez úgy jön ki, hogy minél gyakrabban próbálom használni a b*zi és a k*csög kifejezéseket, különösképp magamra, mivel annyira kényelmetlen érzés, amikor szóba jön a téma, hogy csak az segít, ha valahogy megalázom magam.
2019. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 <-- =(

Ez nem hangzik "túl jól"!!

2019. jan. 7. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!