Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy meleg srácnál?

Figyelt kérdés
Aki azt gondolja, hogy heteró vagyok. Látásból ismertem már régóta és nagyon tetszett a kisfiús kinézete. Az eltelt idő alatt megváltozott arcra ugyanolyan, testalkatra izmos lett.Azt tudom hogy meleg, és nem tudom hogy miért tetszik ennyire. Néha szokott drágának, édesnek hívni. Nem tudom, hogy viccel vagy komolyan gondolja. Pár napja lett vége a kapcsolatomnak, összezavarodtam.
2020. jan. 12. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Uh, irigykedek. Amúgy írj rá facen szerintem :) Bár nekem lenne egy ilyen :P
2020. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem lenne egy ilyen.
2020. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk kezdeményezz úgy ahogy az előző kapcsolatodnál is... ha a kiszemelted meleg akkor pontosan tudja, hogy te is az vagy, vagy legalábbis sejti. Itt az ideje hogy jelezd neki bejön mint pasi aztán majd elválik a többi (mármint hogy akar-e tőled valamit), sok sikert! :)
2020. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az előző kapcsolatom lánnyal volt. Ez a srác az első aki megtetszett.
2020. jan. 12. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp jelezd neki, hogy érdekel téged. Ne szalaszd el a lehetőséget, ritka hogy megadatik az ilyen. Nem hiába irigykedünk itt :D
2020. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!