Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első élményem előtt állok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első élményem előtt állok. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Lassan úgy érzem a párommal közeledünk az első szexuális együttlétünk felé. Passzív fél vagyok. Még nem volt részem szexben, mire számíthatok? Hogy fog történni? Lesznek megelőző dolgok? Mesélnétek?
2020. jan. 14. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ki lesz az első :)
2020. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Oh bocsi látom a barátod lesz az. Akkor majd szépen ellazít és megtörténik, nem kell ezt túlagyalni.
2020. jan. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezt honnan tudjuk? nem ismerjük a párod. Te lány vagy?

Minden ember másképp csinálja, és másképp éli meg. Most írhatunk itt dolgokat, lehet a fele nem lesz.

Lazulj el,és csak azt csináld amit te is élvezel.

Védekezz mert az fontos. Olyan nincs hogy bízz benne, kiveszi időben, stb...

2020. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem vannak általános dolgok, amik mindig mindenkinél lezajlanak. Akkor csak simán meg fog történni és ennyi?
2020. jan. 14. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is aggódom csak én AKTÍV oldalon. Még mondjuk az sincs meg kivel... :D
2020. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Trágyaszagra
2020. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ha te vagy a passzív akkor ki kell tisztítani magad. ha a párod aktív, akkor ezzel nem biztos, hogy tisztában van, lehet azért nem szólt.

lehet venni ilyen cuccot, amivel kitudod takarítani magad, de az is elég ha lecsavarod a zuhanyfejet és úgy csinálsz beöntést. annyiszor átöblíted magad, míg nem jön semmi.

amúgy aznap ne csapj nagy lakomát.

aztán legyen nálad mindenképpen síkosító, és a gumi is ajánlott.

amúgy először valószínűleg megfog szopatni a pasid, aztán megdug. szopás közben ne csak a farkát szopd, hanem vedd szádba a heréit is. amúgy lehet hogy ő az aktív, de az aktívok is szokták szeretni, ha kinyalják őket, szóval ne legyél szégyenlős.

dugás előtt fontos, hogy legyen ujjazás, vagy különben nagyon nem lesz kellemes.

mindeközben lesznek apró dolgok, például sokan szeretik ha a mellbimbójukat nyalják, vagy a hónaljukat, de ezek a dolgok ugyanis fognak jönni természetesen.

mivel te vagy a passzív, a fogalomban is benne van, hogy veled az egész inkább csak meg fog történni, tehát a pasid valószínűleg megfelelően fog irányítani téged, hogy mikor mit csinálj.

ha análról van szó, akkor a legfontosabb szerintem a síkosító, használj bőven, és akkor király lesz

2020. jan. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!