Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon ha 13 évesen nem lett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ha 13 évesen nem lett volna szexuális élményem egy férfivel, akkor most nem lennék biszex? 23f

Figyelt kérdés
csak a prosztata masszás izgatott és neten találtam egy pasit, aki akkor 20 éves volt és aki megdugott. azóta vonz a homoszexualitás is, de alapból hetero vagyok, mert a nők sokkal jobban izgatnak. De az az élmény mindig felállítja ahogy emlékszem hogy berakja nekem életemben először, az nagyon beindít mai napig!
2018. jún. 15. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha már 13 évesen erre vágytál, hogy egy férfi megdugjon, ott nyilván van egy biszexuális hajlam.
2018. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
ez erőszak a törvény szerint
2018. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1 én akartam.

2 jelentsd fel ha akarod, bár már azt se tudom ki volt, mert 10 éve volt xD

2018. jún. 15. 19:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel akartad, ezért mindenképpen biszex lennél akkor is ha nem történt volna meg. Hetero semmiképpen sem vagy.
2018. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem akkor is az lettél volna. Ha első találkozásra oda adtad neki magad, akkor az a vágy, a hajlam benned volt valahol. És ha nem pont ott, de szerintem később kijött volna. Amúgy lettem volna a 20 éves srác helyében. 😁
2018. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen, de akkor csak a prosztata masszás izgatott, mert jó érzés volt a popsimmal játszanom. Csak ezt akartam kipróbálni. nem szoptam meg ilyenek, de mamár izgat az is.
2018. jún. 15. 19:42
 7/11 A kérdező kommentje:
De kis pedó itt valaki, 5-ös! :P
2018. jún. 15. 19:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenfajta élmény hagy emléknyomokat. Ha pozitív volt az élmény, akkor az ember vágyik később hasonlóra ill. nem utasítja el az adódó alkalmat.
2018. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdőjelezem meg hogy egy fiatal felnöt mért kezd el vonzódni egy nemileg épp hogy érett fiúhoz. Egyébként meg nem tudjuk konkrétan hogy a tapasztalatok, és külső behatások mennyire járulnak hozzá a szexualitásunkhoz, összesen annyit tudunk hogy van genetikai alapja (egyik kromoszóma végződése alapján).
2018. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagy, ezt kár tovább ragozni! Legyen sok hasonló jó élményben részed!

Azt csak halkan jegyzem meg, hogy hiába önként, vágyakozva adtad oda magad egy 20 éves srácnak, attól az még bűncselekmény a srác részéről. Az más kérdés, hogy nem akarod ezért feljelenteni.

2018. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!