Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akinek van szexhaverja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van szexhaverja az érzelmileg nem okoz megterhelest egy idő után?

Figyelt kérdés

Bár én ilyen téren nem vagyok tapasztalt, egyre több helyen hallom hogy szexhaverok.


Nem okoz ez hosszabb távon lelki sérülest? Valaki a szexhaverod fél évig aztán lesz egy barátod. Utána a szexhaverral meg nem lesz fura a viszony? Vagy értitek. Nem tör elő hogy ti legbelül már jobban vonzódtok a szexhaverotokhoz mint a baratotokhoz?


21M


2020. jan. 17. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez csak akkor lehetne, ha barátja kevésbé jön be mint a szexhaverja
2020. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek jó 80-90%-ban az egyik fél többet szeretne végül. De vannak akik képesek megállni, hogy beleszeressenek a másikba és akár az "összejárás" befejezésével is megmarad a jó barátságuk.
2020. jan. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kedveled a személyiségét, vagy csak simán közömbös, de amúgy tetszik és jó az ágyban akkor működhet.
2020. jan. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából elképzelhető. Én nekem egy ilyen szexhaveri kapcsolatom lehetett, de csak azért mert akkor éppen nagyon mély ponton voltam az első exem után. Utána megbántam az egészet és teljesen rosszul éreztem magam. Lelki sérülést okozhat például ha komolyat szeretnél és nem tudod teljesen önmagadat adni.


22/M

2020. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 3 évig biszex családos szexhaverom, ez nem csak a szexről szólt, más téren is megértettük egymást, jókat beszélgettünk, közös programok stb.

Komoly kapcsolatban nálam egy biszex pasi tabu, viszont ilyen téren jól jött, egyrészt mivel "kötve van" egy bizonyos fokig nem él olyan kicsapongó életet mint a melegek nagy része, másrészt amíg nem találok komolyat addig nekem is vannak szexuális szükségleteim.

Ez addig működik amíg az egyik fél nem érez komolyabbat a másik iránt, lehet hozzá tartani magad, de x évig fenntartott úgymond szeretői kapcsolatban azért már valamivel több van. Még ha nem is szerelem, de egyfajta kötődés kialakul. Nálam így volt, ezért is szakítottam meg ezt a kapcsolatot.

Rá fél év múlva random véletlenül találkoztunk egy helyen :D

Beszélgettünk, azért mégsem nézem levegőnek, és amit mondott arról lejött nekem, hogy azért érzett ő is valamit, és hiányolt, nem csak a szex terén.

2020. jan. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 5 évig volt aztán elköltözött. 16 éves korától kb heti 2x találkoztunk. Aztán kiment külföldre tanulni tavaly. Remélem találok hasonlót, de úgy tapasztalom a többség nem nyitott a simire, bújásra, smárolásra... Pedig ez is része szerintem. Illetve a többség csak mondja hogy benne lenne gyakran, 1-2 tali után eltűnnek.
2020. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után igen,

Ki alakul valamiféle kapcsolat kötődés egymás iránt akár a szex miatt mert vele a legjobb hisz azért vannak együtt.

Valaki mindíg sérül a végén.

Időbe be kell fejezni ha egyébként nem lehet jövője.

Szerintem,így tapasztaltam.

2020. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!