Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen program nyelvet/nyelvek...

Milyen program nyelvet/nyelveket érdemes tanulni. Ha a munka fizetést és az eszmei megterhelést is nézzük?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 13:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Főként külföldön szeretnék dolgozni nem tudom mennyire számít.
2019. nov. 5. 13:58
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Python/C/C++/C#/Java/javascript/php/html,css/


attól függ milyen terület érdekelne jobban.

2019. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét elvárások éppen ezért kérdezem hogy ezek a szempontok szerint KÖRÜLBELÜL melyik a legjobb.
2019. nov. 5. 14:10
 4/13 anonim ***** válasza:
Más és más kell ha honlappal szeretnl foglalkozni és megint más ha asztali alkalmazásokkal.
2019. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem én de nincs tapasztalatom hogy tudják választani azért kérdezem hogy pl melyik keres a jobban az asztali akalmazás vagy weblap viszont annyit tudok hogy nem a grafikai részével szeretnék hanem a mehanikával
2019. nov. 5. 14:34
 6/13 anonim ***** válasza:
LOL
2019. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Boldogtalan ember leszel ha csak a pénz miatt akarsz ilyet tanulni...
2019. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem még odébb van, hogy programnyelvet válassz. Először programozni kell megtanulni, és a tanuláshoz nem biztos, hogy az lesz jó nyelv, ami piacképes is. (Persze lehet olyan, de akkor sem magát a nyelvet kell elsősorban megtanulni.)

(Kb: Még nem láttam közelről egy repülőgépet sem, de melyik utasszállító pilóta tanfolyamra iratkozzak be, amivel jól lehet keresni.)

2019. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Java alapokat tudom, most a js rect-ot csinálom. Mellette java-ba egy játékhoz pluginokat csinálok amiket meg is vesznek. Szóval tanulni tanulom csak mostmár komolyabban szeretném csinálni nem pedig ilyesmiket.
2019. nov. 5. 18:26
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Sok brainfuck és assembly kell neked.
2019. nov. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!