Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiatal, középkorú pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiatal, középkorú pasik mindenku a fiatalokat keresi vagy egy középkorúnak is van esélye hogy párt találjon?

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem vagyok fiatal (22), de elsősorban idősebbeket keresek.
2020. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Középkorú vagyok, eddigi kapcsolataim mind fiatalabbal voltak.

De egyik sem tudta,mivel jár egy kapcsolat, főleg a hűség része volt problémás.

Mióta megint magam vagyok,sok fiatal írt már,de nem éreztem a többségen a szándékot,azt a lelki pluszt,ami szukséges egy kapcsolat elindításához.

Akin pedig igen, az sajnos mind vidéki volt, én pedig budapesti létemre nem tudok utazgatni,távkapcsolatban pedig nem hiszek.


49 F

2020. jan. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nemcsak a fiataloknál nincs meg már a kötődés, vagy csak ideig-óráig. Én is lemondtam már a kapcsolatról, és bizony be kell látnom, hogy nem is annyira rossz egyedül. Legalábbis jobb, mint rettegni, hogy ugyan miért lesz vége holnap, váratlanul (persze azért, mert jön egy újabb, másabb, akinek nem tudott ellenállni a páromnak nevezett valami).
2020. jan. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én középkorú férfit keresek. 18/f
2020. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért 18 éveként sok lenne egy középkorúval....Még ha huszonéves lennél.
2020. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 wolf27 válasza:
100%

Azért kell az idősebbeknek a fiatal mert több mindent tud vele kipróbálni rá tudja venni sok mindenre. Ez az én véleményem...


A fiatalok sokkal könnyeben tudnak párt találni...

pl.: Suli, Buli, ismerősök


Idősebbeknek már nehezebb dolgunk van.


27/F

2020. febr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!