Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magnum szaunáról vélemények?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnum szaunáról vélemények? Saját tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Még nem voltam de tervezem hogy mostanában elmegyek a magnumba .

23F


2020. jan. 21. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

1es, ki nem szarja le? Mar nem azert, de senki sem kerdezte, hogy mi vagy es mit gondolsz a melegsegrol.

Hogy valaszoljak, kedves kerdezo, meg en sem voltam ott, de azt hallottam, hogy oda idosebbek jarnak, es ott alkalmiznak az emberek.

2020. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Húspiac
2020. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Hat jobbra szamitottam, nem valami jo hely.

Bementem haverommal, (en 18, o 19) vegig csak kovettek, fogdostak, neztek minket, beszelgetni mentunk csak le de azt se lehetett nyugodtan, az meg csak mellekes hogy csak venemberek voltak es a rosszabb fajtabol😂

2020. jan. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Undorító hely.És még betegséget is kaphatsz.A gombák meleg ágya.
2020. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Én voltam lent. Párommal mentem. Kellemes volt. Sok helyen kényeztettük egymást. De mindenki más tilos volt. Azért ki beszéltük kinek milyen...
2020. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!