Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek milyen érzés aktívnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen érzés aktívnak vagy passzívnak lenni?

Figyelt kérdés

Nektek milyen érzés aktívnak vagy passzívnak lenni?

Mármint szex közben.

Természetesen tudom, hogy fizikailag milyen érzést ad a dolog. Én uni vagyok.

Biztosan van lelki háttere annak, hogy melyik szerep megy jobban vagy melyik szerep esik jobban. Az érdekel, hogy nektek lelkileg érzelmileg mit jelent az a szerep, amelyiket jobban kedvelitek.


2020. jan. 22. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Lelkileg és érzelmileg semmit se jelent ha fiúval vagyok.


Ha aktív vagyok az azért van mert kanos vagyok ha éppen valaki mellett passzív azzal büntetem magam ha sérelmet okoztam valakinek

2020. jan. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Semmi lelki,jó aktívnak lenni
2020. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Passzívként tök jó érzés maga a tudat, hogy miattam veszíti el a fejét a srác, hogy belém temetkezik és átadja magát a vágynak. Hogy én vagyok a passzív, a törékeny ő pedig az aktív és erős védelmező férfi.

20

2020. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Azért én a lelki részével vitatkoznék. Ne keverjük a lelki dolgokat a gyengéd érzelmekkel. Úgy értem, hogy én sem tudnék soha egy fiú vagy transzi iránt gyengéd érzelmeket táplálni, viszont igenis bármit csinálunk az ágyban van leli vonzata és nem csak a testünkre hat amit egymással csinálunk. A testi élvezetektől, ha az jó lelkileg szellemileg is felfrissülünk, kielégülünk, ha nem akkor az veszett fejsze nyele. Gondolhatnánk itt akár olyan tevékenységekre is amit egyedül végzünk, egy jót sportolni vagy egy kaidósat vacsorázni stb. Ezek csak testi kielégülést nyújtanak? Nem. És a szerepeknek is ugyanúgy megvan a személyiségtől függő lelkünkből fakadó háttere. A szerepek lelki tartalmat is hordoznak magukban ahogy a 3-as is nagyon jól leírja. Persze szex utána rögtön azt mondjuk ez csak testiség volt, de közben, a pillanatnyi helyzetben a mennyekben vagyunk. Lehet, egyfajta frázisként használni, vagy csak puszta önigazolásból, értem én is a lényegét, de pontatlan a meghatározás.
2020. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom, csak imádom a passzív szerepet, hogy a pasim élveli az igazi “nemi szervem” adta gyönyört, és jól megdugja a popsim.
2020. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!