Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg vagy biszex férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg vagy biszex férfiak könnyen találnak manapság partnert vagy fizetni kell érte?

Figyelt kérdés
meleg, biszex

2020. jan. 24. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem könnyü.
2020. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom miert mondjak sokan hogy nehez xd

csak jol kell kinezni, en eleg konnyen talalok partnert csak a legtobbet visszautasitom mert nem felelnek meg nekem

18/f

2020. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyátalán nem könnyü, és nem ezért az okokért hanem mert a meleg fiúk (leginkább a szexuális kalandra vágyó fiúk) többsége iszonyú magas elvárásokat vár el a "leendő" partnerével szemben.


Tisztelet a kivétel!!

2020. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexre könnyű.de komoly kapcsolatra amilyet én keresek nagyon nem könnyű
2020. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb. annyira mint ha hetero lenne - megfelelő partnert találni nem mindig könnyű (nemi irányultságtól függetlenül). Szexpartnert persze lehet, de kapcsolatot... na az igazán szép "feladvány" :)

Budapesten, vagy nagyobb városban ahol jobban tolerálják a másságot valamivel könnyebb a helyzet, vannak melegbárok, szórakozóhelyek, szaunák v. éppen szexklubbok. Normális kapcsolatot találni viszont Bp-n sem könnyű.

2020. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarnék, hamar találnék meleg srácot, de alkalmira egyáltalán nem érdekelnek.

Viszont - sajnos - tartós kapcsolatra, de akár barátságra sincs igény.

Ez viszont nagyon elszomorít, hogy még itt a nagy, csodás Pesten sem lehet úgy ismerkedni, hogy a második kérdés ne farokméret, hely, vagy anyagiak lennének.

:(

2020. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A hatos válaszoloval totál egyetértek.sajna én is abba a cipőbe járok.
2020. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A képlet egyszerű Budapesten és általában a nagy városokban elég közönyösek, libsik, önzőek a lakosok.

Itt gyakorin mindenki 21 éves társat keres. Ehelyett általában kiélt, magát szétbulizó koránál öregebbnek kinéző kiélt emberek hirdetik magukat. Ha normális akkor meg idős vagy nem helyes akiket egyáltalán nem érdekel a külsőség.

2020. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehezen és igen, magasak az elvárásaim.


Ezek a magas elvárások a következőek:

1. A kommunikációt kezdje köszönéssel.

2. Ne legyen a második mondata annyi, hogy "szex?"

3. Mivel szexpartnert keresek, elvárom, hogy lássam találkozás előtt a testét, farkát.

4. Rengeteg az igénytelen, retkes, szeméthegyen élő, drogos alak. Szóba sem jöhetnek.

5. Akivel ezeken túljutok, pár nap múlva eltűnik az éterben.

2020. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szexre mindig van bőven.De már fizettem is érte,igaz travinak

És nekemis fizettek már.

2020. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!