Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek szerintetek sincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek szerintetek sincs igény olyan ismerkedésre ahol van egy -egy jo beszélgetés, együttgondolkodás érzelmekről, ahol megismerhetjük egymás jo vagy kevésbbé jó tulajdonságait . Ahhol van idő egymásra?

Figyelt kérdés
Ahol nem a sex alegfontosabb.
2020. jan. 26. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
90%nal szerintem csak a szex fontos.
2020. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen srácot keresek ,de valójában szinte mindenki csak szexre hajt
2020. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Hat nekem pontosan ismerkedesre, beszelgetesre lenne elsokorben szuksegem. Aki csak szexre megy, haat..ertekrendi kerdes...
2020. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lenne ilyenre igényem, de valóban nem ez a jellemző sajnos
2020. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyenre van igényem....olyajo lenne már valakivel így összeismerkedni....
2020. jan. 26. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiába lenne, van igény, ha a végén úgysem megy el senki sem, csak egy-két üzenet, majd off... :(
2020. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Pesti vagyok,de a pestiek között nem találtam olyat, akinél ez számított volna. Semmi igény beszélgetésre,közös programra, érzelmekről nem is beszélve.

Aki viszont értelmes, vannak érzelmei és szívesen beszélgetne, az mind vidéki. Sajnos ez egy elég reménytelennek kinéző felállás,de talán vannak még apró csodák az életben.

És kívánom mindenkinek - magamnak is -, hogy ez az apró csoda mielőbb jöjjön el ! :)

2020. febr. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vidéken pláne nem találsz senkit sem. Mindenki fél, nem mer nyitni, pláne egy érzelmes dologban, mert az már nagyon nem férfias. Pedig annyira, de annyira jó lenne....
2020. febr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat mondjuk Pesten se jobbak az eselyek. Pesti vagyok, de konkretan itt is teljesen erzelemmentes minden, abszolut a testisegre epul minden, azt a szot, hogy “beszelgetes” meg veletlenul sem hallotta senki. A kortars huszonevesek kb remenytelenek a kommunikaciora, kb pavatancot jarnak es azon megy a verseny kit szednek fel es visznek el elobb.
2020. febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!