Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A mi kultúránkban nem elfogado...

A mi kultúránkban nem elfogadott az őszinte, egymás tiszteletén alapuló, javító szándékú beszélgetés?

Figyelt kérdés

Néhány cég próbálja ezt bevezetni, de valójában ezt be lehet vezetni?

Cég oldalról akarja-e ezt a cég komolyan?

Munkavállaló hihet-e valaha is a cégnek, hogy ez a valódi szándéka?


Én teljesen kiszolgáltatottnak érzem magam, amikor őszintének kötelező lenni, pláne akkor, amikor már az álláshirdetéskor a cég egy hatalmas hazugsággal hív magához, hogy ott dolgozzam.



#marketing #visszajelzés #ez csak egy munkahely
2019. szept. 20. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora böszmeségről már rég hallottam céggel kapcsolatban. Elképzelni sem tudom miről lehet szó.
2019. szept. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Na pont ez a két dolog az, amit a munkáltatók hírből sem ismernek: az őszinteség és a tisztelet!
2019. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Viselkedés, munkával kapcsolatos visszajelzésekről van szó. Feedback culture. Ezzel lehetne fejlődni és javítani a helyzeteken, megerősíteni a jó dolgokat és megérteni a kérdőjeles dolgokat.


Kedves első, remélem, így érthetőbb.

2019. szept. 22. 06:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudod mi a poén?

Ilyenre több 10-20milliós pàlyázatok is vannak cégeknek.


Részt vesznek rajta a kisebb vezetők, alkalmazottak kényszerből... s bizony semmi értelme.

Max olyannak jó, aki leválik a cégtől és saját vállalkozásba kezd, ahol megválogatja kiket vesz maga mellé.


Pl dipol csoport is oktat hasonlókat, beszélgettem egy ottani oktatóval.


Hihetsz-e cégekben?

A kérdés az, hogy az illetöben lehet-e?

Ahogy a legtöbb embernek se lehet hinni, sőt egyre kevesebbnek!

2019. szept. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És hidd el...ez nem csak magyarban gond, hanem sok más országban is.
2019. szept. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1.Nem hihetsz sem most, sem később.

2.Kiszolgáltatottnak érzed magad és ez is a céljuk, a kiszolgáltatott helyzet fenntartása. És ez így is marad.

3. Ki mondta, hogy kötelező őszintének lenni? Hogy te nem fogsz tőlük megtudni semmi rád vonatkozó fontosat, azt garantálom, de neked sem kell magad kiadni. Amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten, tudod...

2019. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5: De a magyarokra hatványozottabban jellemző teszem azt Nyugat-Európához képest.
2019. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#3: Szó sincs itt ilyesmiről. Farkastörvény van. Ölsz vagy megölnek. Őszinteség? Tisztelet? Muhaha.
2019. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk pont pénteken volt ilyesmi, a főnök egyesével behívott minket, és normálisan elmondta, mi megy jól, mi megy rosszul, és ő is várt visszajelzést, nekem mi tetszik, mi nem tetszik, én mit látok problémának.

Szerintem ez alap, nem tudom elképzelni, hogy enélkül hogy lehetne csapatként együtt dolgozni konstruktívan... A párbeszéd mindennek az alapja.

2019. szept. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!