Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kifejezetten kicsi vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejezetten kicsi vagy vékony farokkkal találkoztatok?

Figyelt kérdés
Mekkora volt? Én régóta remélem, hogy majd egyszer lesz szerencsém egyikhez de sajna nem. :( Ha volt kicsi vagy nagyon vékony mérettel dolgotok, ott a srác aktív vagy passzív volt?

2019. márc. 21. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Eggyik passzívomnak kb12 centis volt , de mivel passzív volt így m1 volt teljesen
2019. márc. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Egy grúz sráccal voltam, akinek nagyon kicsi volt, és szegénynek nem is a legszebb. Görbe is volt meg fityma szűkületes, nem is akarta, hogy szopjam. Én aktív vagyok, úgyhogy különösebben engem se zavart. Helyes srác volt, istenien szopott, meg jó, kerek segge is volt.
2019. márc. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Én egyszer találkoztam egy enyhén macis, szőke fiatal fiúval,akinek nagyon picike farka volt. Már megszokta, hogy mindig ő szop másnak, de amikor már majdnem leszopott, kijöttem a szájából, és én térdeltem előtte. Kifejezetten izgató volt a nagyon parányi farkincáját szopni, s tetszett hogy élvezi, mert ritkán van része benne. Nagyot élvezett, és én is kifejezetten élveztem a szopást, főleg amikor spriccelte az apatejét a számba, én meg csak szoktam és nyeltem a nedűt.
2019. márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 KOVÁCS M. ISTVÁN válasza:
100%
Nekem az életem egyik legmeghatározóbb kapcsolata, a társam volt, akinek igen pici farka volt. Ő volt a férfi az ágyban. Nagyon szerettük egymást és neken eszembe se jutott, hogy mi a mérete. A szex mindíg nagy örömöt okozott mindkettőnknek. Tényleg igaz, hogy nem a méret a lényeg!! Persze aki a klotyókba jár cumizni, annak talán más a véleménye.
2019. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én aktív vagyok, és csak 13 cm, de eddig mindenki meg volt elégedve, igaz, hogy nem alkalmizom.

Csak baráti kapcsolataim voltak mindig. És nekik sem volt sem nagy, sem vastag. Nem szeretem aktív létemre a passzívokon a nagyot,sem a vastagot. Pedig szeretek én is szopni, de kisebbet sokkal jobb !

2019. márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Vegyesen volt kicsi és vékony, volt vastag és görbe a lények hogy tudja a dolgát és sikaig tartson az elvezet.

Szeretem a szamban a vastag nagy farkat amivel jól metorkoznak, szeretek fuldokolni és imádom ha ki csurog a nyal a számból.

Imádom ha kínoznak és meg élvezem is, a popomban viszont szeretem ha kicsit kisebb, túl szűk. MEG!!;)

2019. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább passzív vagyok és 10/3 a méretem ha áll.
2019. márc. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de kíváncsi lennék rá. Nagyon. :)
2019. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsi is, meg vékony is. 13/3 uni vagyok, eddig akikkel voltam, nem okozott ez gondot. Max romeon vagy grindren körberöhögnek párszor, mert ugye neki a nagy kell. 27/f
2019. márc. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!