Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyik közeli ismerősömről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik közeli ismerősömről megtudtam, hogy biszex. Már rég nem beszéltünk, csak egy párszor üzenetben, volt hogy küldött szívet is, bár ő ilyen közvetlen mindenkivel. Hogyan deríthetném ki, hogy bejövök-e neki?

Figyelt kérdés

2020. febr. 5. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán megkérdezheted!
2020. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rólam nem tudják, hogy bi vagyok, bár szerintem ő sejtheti...
2020. febr. 5. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen szerintem is
2020. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Küldjél vissza neki egy szívet és társalogjatok - a kommunikáció a legbiztosabb módszer, nem a titkos jeleket kell keresni.
2020. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Cukik vagytok😍
2020. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el vele újra beszélgetni :) szerintem nem fogja zokon venni. És ha van valami nyugodtan megírhatod ide is :))
2020. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek.

Aki azért nem mer kezdeményezni a másiknál, mert nem tudja, hogy meleg vagy esetleg biszex-e, azt megértem.

De ha tudod, hogy biszex, miért nem? Nem fog elítélni, max annyit mond, hogy bocs de nem téged kereslek.

Mindenképp meg kell nyilnod előtte, hogy te is bi vagy, különben nem fog ő sem probálkozni.

2020. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele, iszogassatok, aztán majd kiderül.
2020. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!